هدی کتان سفر ریزش موی خود را به اشتراک می گذارد – مصاحبه

[ad_1]

من در واقع یک فرد حتی موی تر می شوم – تمام موهای زائدی که قبلاً روی بدنم انجام داده ام اکنون اساساً بی فایده است. من نمی دانم چه چیزی باعث آن شده است ، اما اکنون در بسیاری از جاها موهای زیادی دارم. [4] مانند ، مکان های جدید. اما صادقانه بگویم ، چه کسی دیگر به موهای “آن پایین” اهمیت می دهد ، به هر حال؟ کاملاً طبیعی است.

مه 2021

من توانسته ام رشد موهایم را ثابت نگه دارم ، اما موهایم هنوز ضعیف است. من بندرت آن را سشوار می کشم و دیگر نمی توانم رنگ آن را بدهم. فقط کاملاً قطع می شود. من آن را داخل یک تار می گذارم یا طبیعی می گذارم و فقط در روزهایی که جذاب نیستم اجازه می دهم جریان پیدا کند. از آنجا که همه ما از خانه کار می کردیم خیلی راحت تر بوده است. هنگام فیلمبرداری ، من عاشق بازی با کلاه گیس نیز هستم ، که واقعا یک روش آسان و سرگرم کننده برای جلوگیری از استرسی است که می تواند بر روی موهای من ایجاد کند.

دیوانه است: مو می تواند به شما اعتماد به نفس بدهد وقتی که خوب به نظر برسد ، اما همچنین می تواند بسیاری از ناامنی ها را ایجاد کند. در مورد ریزش مو شرم آور است ، اما تقریباً هر زنی را که می شناسم [5] از آن رنج می برد. من با بسیاری از آرایشگران صحبت می کنم و آنها برای من داستانهایی درباره مشهورترین افراد مشهور در آنجا ، میزان ریزش مو و چسباندن مواد افزودنی برای من تعریف می کنند. وقتی از برنامه های افزودنی استفاده می کنیم ، می خواهم این موارد را در فیلم هایم بیشتر نشان دهم. مردم باید بدانند.

[1] درمارولرها ایجاد زخم های میکروسکوپی با سوزن های ریز ، تحریک پاسخ بهبودی بدن. مقداری مطالعات اولیه یافته اند که شرکت کنندگانی که این درمان های میکرونیدلینگ را در ناحیه پوست سر خود در حالی که از داروی موضعی ماینوکسیدیل نیز استفاده می کردند ، دریافت کرده اند (شاید بدانید
میشل هنری ، متخصص پوست ، می گوید: رشد آن در موهای جدید بیشتر از کسانی است که فقط از ماینوکسیدیل استفاده می کنند. او در حال استفاده از میکرونیدلینگ پوست سر همراه با مواد موضعی در عمل خود است.

[2] یک مطالعه با حمایت شرکت 2015 در زنان نشان داد که مکمل های Viviscal Pro ضخامت و حجم مو را در طی یک دوره شش ماهه افزایش می دهند.

[3] هنری می گوید ، دلیل آن ریزش مو نیست. به یک متخصص پوست مراجعه کنید که می تواند توصیه های شخصی ارائه دهد.

[4] Viviscal Pro می گوید محصول آن “فولیکول های موی سر را هدف قرار می دهد”. متخصص پوست کوری ال. هارتمن می افزاید: “من هیچ بیماری نداشته ام [who are taking Viviscal Pro] رشد ناخواسته مو را تجربه کنید. تاثیری بر روی هورمونها ندارد [and] Viviscal Pro متهمان معمول برای را شامل نمی شود [causing body-]رشد مو.”

[5] تا 50 سالگی ، تقریبا نیمی از زنان متوجه کم پشت شدن مو می شوند. در بسیاری از این موارد ، این ریزش موی ارثی است – تقریباً 30 میلیون زن در ایالات متحده آن را تجربه کرده اند. و همه ما مستعد ریزش موی ناشی از استرس هستیم که می تواند به طور ناگهانی و چشمگیری بروز کند. متخصصان پوست دیده اند افزایش در این موارد در طی همه گیری.

این داستان در اصل در ژوئن / ژوئیه سال 2021 در Allure منتشر شد. نحوه اشتراک در اینجا را بیاموزید.


بیشتر بخوانید درباره هدی کتان و هدی بیوتی:


اکنون گشتی در حمام هدی کتان را تماشا کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>