هری استایلز از لباس چرمی و روسری فازی برای گرمی ها استفاده می کند

[ad_1]

اگر اندکی پس از نیمه شب بامداد دوشنبه از هزاران مایل دورتر صدای نفس گیر قابل شنیدن را شنیدید ، نگران نباشید – این فقط من بود که به لباس هری استایلز در گرمی های 2021 واکنش نشان می دادم. این خواننده با اجرای آهنگ مشهور “Watermelon Sugar” با لباس کاملا چرمی ، نمایش جایزه را آغاز کرد. . . بدون زیر پیراهن. . . و یک بوآ به طول کف روی شانه هایش ریخته بود. آیا اکنون منبع نفس نفس زدن قبلی من را می فهمید؟

تقریباً در نیمه راه اجرای خود ، هری روسری مبهم گرینچ اسکی خود را پاره کرد تا فاش کند که او واقعاً بدون پیراهن است و آماده نشان دادن خال کوبی هایش است. از او بخاطر رشادت در عرق غیرقابل انکاری که احتمالاً از آن عمل چرم روی پوست ناشی شده بود ، قدردانی کرد! اینجا تکان دهنده نیست ، اما نگاه گرمی هری به برند معروف او ، گوچی است ، همانطور که هری لمبرت ، آرایشگر او در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او لباس را با مجموعه ای معمول از حلقه های چاق و یک جفت لوفر پاشنه دار به پایان رساند. پیش از این بخوانید تا گروه سرقت صحنه را از هر زاویه ای تحسین کنید و سپس آنچه دیگر ستارگان در این نمایش می پوشیدند جلب کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>