هری و مگان 3 روز قبل از مراسم تلویزیونی ازدواج کردند

[ad_1]

TOPSHOT - شاهزاده هری انگلیس ، دوک ساسکس و همسرش مگان ، دوشس ساسکس در 19 می 2018 پس از مراسم ازدواج خود از درب غربی کلیسای سنت جورج ، قلعه ویندزور ، در ویندزور خارج شدند.  (عکس از بن STANSALL / منابع مختلف / AFP) (اعتبار عکس باید BEN STANSALL / AFP را از طریق Getty Images بخواند)

دوشس و دوشس ساسکس در مصاحبه خود با اپرا در 7 مارس ، (از جمله عروسی) ، موضوعات مختلفی را پوشش دادند (کمترین چیزی که گفتیم). عروسی های سلطنتی مگان و هری در تاریخ 19 مه 2018 توسط تخمین زده شده است که 18 میلیون نفر در انگلیس (و 29 میلیون نفر در ایالات متحده) تماشا می کنند و شاید یکی از بزرگترین رویدادهای کل سال بوده است. اما به نظر می رسد که این زوج در واقع سه روز قبل از رویداد تلویزیونی سلطنتی در یک مراسم کوچک و خصوصی در باغ خود ازدواج کرده اند.

مگان فاش کرد: “شما عروسی ما را می دانید ، سه روز قبل از عروسی ما ازدواج کردیم. هیچ کس این را نمی داند.” وی افزود: “ما به اسقف اعظم تماس گرفتیم و ما فقط گفتیم ،” ببینید ، این چیز ، این نمایش برای جهان است ، اما ما اتحاد خود را بین خود می خواهیم “. مگان همچنین فاش کرد که سند ازدواج از آن روز (16 مه) در خانه آنها در مونتسیتو ، کالیفرنیا آویزان است ، به اپرا گفت. اسقف اعظم جاستین ولبی از آن زمان اعتماد این زوج را نسبت به مراسم مخفی حفظ کرده است.

این تنها خبر ویژه ای نبود که آنها در طول مصاحبه به اشتراک گذاشتند. همچنین اعلام شد که این زن و شوهر در تابستان در انتظار یک دختر بچه هستند. ما برای همه آنها خوشبختی شایسته آنها را آرزو می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>