هر آنچه درباره آلبوم Solar Power Lorde می دانیم

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=wvsP_lzh2-8

به مدت چهار سال ، ما به تئاتریترینگ قلب “چراغهای سبز” و سرعت پیانو گریه کردن خود برای خوابیدن “مسئولیت” چسبیدیم ، و به طور مکرر حساب اینستاگرام بررسی حلقه پیاز را برای هر علامتی که لورد فراموش نکرده است ، تازه می کنیم ما در تاریخ 10 ژوئن ، “عیسی زیباتر” دوباره به زندگی ما در موسیقی ویدیویی آفتابی ، معشوق “Solar Power” بازگشت و تابش آفتاب را در یک قطعه دو تکه زرد و تابستان گرما ، شادی و جوان سازی را نوید داد.

لرد در پایان “مسئولیت” آواز خواند و گفت: “همه شما می خواهید من را در معرض آفتاب تماشا کنید” ، احتمالاً اشاره به دوره ای که 2017 ما هنوز برای آن آماده نبودیم. تک آهنگ جدید لورد مانند فتوسنتز برای روح ، گرم ، خوش هیجان و دارای انرژی پرانرژی است که در پیش سازهای موسیقی آن یافت نمی شود. جایی که هروئین خالص آب پرتقال به ما داد ، نیروی خورشیدی در حال حاضر به ما میموزا در ساحل و تجهیزات بی پایان چترهای کوکتل می دهد. درباره الهام آلبوم آینده وی و آنچه لورد در چهار سال گذشته در اینجا تلاش کرده است بیشتر بدانید.

لورد از زمان ضبط ملودرام کجا بوده است؟

پس از سفر به قطب جنوب ، جای تعجب نیست که لورد آماده است انگشتان پا را در شن فرو کند. در اوایل سال 2019 ، خواننده “Supercut” وارد تاندرا در حال انجماد شد و با آگاهی مجدد از تغییرات آب و هوایی بازگشت ، تا آنجا پیش رفت که کتاب عکس ماجراهای خود را با عکس های گرفته شده توسط دوستش Harriet Were منتشر کرد ، با عنوان جنوب رفتن.

“وقتی به قطب جنوب رفتم ، بعد از اتمام هنوز دیگر شروع به نوشتن نکرده بودم ملودرام، “او در شماره نوامبر 2020 در خبرنامه خود نوشت.” بعد از سفر فهمیدم آنچه مغزم آرزو کرده است بازدید از یک قلمرو جایگزین است. آلبوم ها به نوعی در قلمروهای خاص خود زندگی می کنند و قطب جنوب واقعاً به عنوان این پاک کننده عالی پالت سفید عمل کرد ، نوعی سرسرای آسمانی که برای شروع کار بعدی مجبور شدم از آن عبور کنم. در هواپیمایی که به زمین می آمد ، من این فکر بسیار رعد و برق را داشتم ، که با تمام فن بیان آن به معنای واقعی کلمه “ساخت رکورد SH * T نیست ،”.

آلبوم جدید Lorde درباره چه خواهد بود؟

متشکرم ، ویدیوی “Solar Power” لورد از جهات بیشتر از یک روش ، نگاهی اجمالی به انتظارات در آلبوم آینده داشت. اندکی پس از درز کردن آثار هنری روی جلد آنلاین ، در این ویدئو مشاهده می شود که لورد با پای برهنه از ماسه ها می گذرد ، می خندد ، می پرید و از آب گرفتگی و جریان طبیعی امواج در ساحل استقبال می کند. حتی آثار هنری آلبوم ، عکسی که “بهترین همسر” او “اوفلیا میکلسون جونز” در حالی که در شن و ماسه خوابیده بود گرفته شده است ، جشن سرگرمی و مهار انرژی خورشیدی است.

او در 10 ژوئن در یک خبرنامه برای طرفداران خود نوشت: “کسی هست که می خواهم با او ملاقات کنی.” پاهای او همیشه برهنه است. او سکسی ، بازیگوش ، وحشی و آزاده است. او یک دختر مدرن با بیکینی بن بست است ، با گذشته و آینده اش تماس بگیرید ، وقتی تابستان فرا می رسد در بالاترین سطح ارتعاش پیدا کند. پوست او درخشان است ، عاشقان او بسیار هستند. من کاملاً با او وسواس دارم و به زودی شما نیز خواهید شد. معرفی الهی لذت من است شما سرانجام به سومین آلبوم استودیویی من ، SOLAR POWER رسیدید. “

در توصیف بیشتر آلبوم ، لورد از آن به عنوان “جشن دنیای طبیعی ، تلاشی برای جاودانه ساختن احساسات متعالی و عمیقی که در خارج از من دارم ، یاد کرد. به نظر می رسد در زمان درد ، اندوه ، عشق عمیق یا گیجی. برای پاسخ به دنیای طبیعی. من یاد گرفته ام که نفس بکشم ، و هماهنگ شوم. این همان چیزی است که از طریق من به وجود آمده است … من چیزی ساخته ام که در آن محل زندگی من محصور شود – خانواده ، دوست دخترانم ، بیرون من ، نشخوارهای دائمی من ، و جستجوی بی پایان من برای الهی. “

چه زمانی لرد سومین آلبوم خود را منتشر می کند؟

لورد در خبرنامه خود افزود: “ما می توانیم از طریق تقویم طبیعی به دنبال سرنخ ها بگردیم.” با توجه به اینکه “Solar Power” در روز تنها خورشید گرفتگی سال 2021 منتشر شد ، طرفداران حدس می زنند که ممکن است لورد با آلبوم جدید خود اشاره به ارتباط کیهانی داشته باشد. بسیاری از طرفداران این اطمینان را دارند که آلبوم اولین بار در روز یکشنبه ، 20 ژوئن ، روز انقلاب تابستانی در نیمکره شمالی ، آغاز خواهد شد. حتی اگر مجبور شویم کمی بیشتر صبر کنیم ، ما آماده هستیم که به محض رسیدن آلبوم ، کل آلبوم را با پنجره های رو به پایین تکرار کنیم.

وی نوشت: “من سعی می کنم بیشتر به آنچه در آنجا وجود دارد گوش دهم و حال و هوای من این بود که شما برای این کار آماده هستید و به آن احتیاج دارید.” “من می خواهم این آلبوم همراه تابستان تو باشد ، آلبومی که با اتومبیل به سمت ساحل پمپ می کنی. آلبومی که با برآمدن ماهها دوباره روی پوست شما مانند برنزه می ماند.” ما عینک آفتابی چشم گربه ای خود را عطش تابستان کرده ایم ، بنابراین رنگ سبز اسید ، آکوامارین ، نسیم شور ، درختان خرما را که تاب می خورند و همه چیز را در این بین به ما بده ، لرد. ما آماده ایم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>