هر آنچه در مورد فیلم زولا باید بدانید

[ad_1]

زولا بالاخره دارد به سینماها راه می یابد! پس از آنکه سال گذشته در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش درآمد ، فیلم تحت هدایت تیلور پیج ، که بر اساس یک موضوع معروف معروف توییتر در سال 2015 ساخته شده ، در تابستان امسال برتر خواهد بود. اوایل هفته جاری اولین نگاه اجمالی را در تریلر مورد انتظار داشتیم و می توانیم تأیید کنیم که هرچقدر به نظر می رسد وحشی است.

فیلم A24 به نویسندگی و کارگردانی جانیزا براوو ساخته شده است. در سال 2018 ، براوو صحبت کرد هالیوود ریپورتر در مورد روند انتخاب بازیگران نقش تیتراژ زولا ، توضیح می دهد که چگونه فوراً می داند پیج برای این نقش عالی است. “من در یک کافی شاپ در لس آنجلس و پیاده روی این دختر هستم. من محصور شده ام و نمی توانم خیره شوم. این راهی است که او در بدنش می نشیند. این آژانس است. این خود تملک است. همه چیز که مرا به خود جلب کرد برای گفتن این داستان ، “او گفت. “یک سال بعد ، او ممیزی کرد ، و من بلافاصله می دانستم – مثل اینکه آن زمان آن را می دانستم: پس از دیدن 700 دختر ، یکی از آن ها قرار بود بالاخره در آنجا بازی شود.”

برای هر چیزی که می دانیم به خواندن ادامه دهید زولا تا حالا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>