هر آنچه که ما تا به حال در مورد Fenty Parfum ریحانا می دانیم

[ad_1]

نمی توان انحراف عظیمی را که ریحانا در صنعت زیبایی هنگام ایجاد Fenty Beauty در سال 2017 ایجاد کرد ، انکار کرد. اما ما نمی دانستیم که این تنها اولین قدم خواننده Bajan در جهت ایجاد جهان Fenty کوچک خود بود ، که شامل مراقبت از پوست و لباس زیر نیز می شود. ، و حتی یک خط لباس لوکس. در حال حاضر ، او یک نوزاد جدید به ترکیب اضافه می کند عطر فنتی.

این خبر برای اولین بار در 28 جولای منتشر شد ، زمانی که ریحانا برخی از پرتره های سیاه و سفید را در اینستاگرام با زیرنویس ساده ای نوشت: سپس ، یک روز کوتاه ، بسته بندی عطر – که در همان رنگ آبی پر جنب و جوش مورد استفاده برای خط لباس Fenty است – در حساب اینستاگرام Fenty Beauty فاش شد.

ما جزئیات بیشتری درباره عطر و بوی خارج از آنچه این برند در اینستاگرام ارسال کرده است ، کسب نکرده ایم. در حالی که بسته بندی بیرونی آن بسیار آبی است ، بطری عطر واقعی کهربا زیبا است ، همانطور که در پست دیگری در صفحه نشان داده شده است. بر اساس عنوان ، بطری کهربا دارای عطر تک جنسیتی است که “خام ، احساسی ، تند و یکدفعه شیرین است”. به راستی ، ما مطمئن نیستیم دقیقاً چه بویی دارد ، اما اگر ملکه ریری آن را ساخته است ، احتمالاً ذهن را به وجد می آورد.

این عطر تا 10 آگوست به طور رسمی عرضه نمی شود ، اما اگر نمی توانید منتظر بمانید ، راهی وجود دارد که می توانید عطر را زود به دست بگیرید. تا 8 آگوست ، هنگامی که 40 دلار یا بیشتر خرج می کنید و از کد FENTY در fentybeauty.com استفاده می کنید ، این عطر نمونه ای رایگان از عطر را ارائه می دهد. بنابراین ، پیش بروید و خودتان را با یک بمب براق جدید یا سایر محصولات فنتی آشنا کنید و نمونه ای از آخرین تلاش ریحانا را در دست بگیرید.


داستانهای بیشتری در مورد عطرها بخوانید:


اکنون از روال 10 دقیقه ای Stassie Baby لذت ببرید:

دنبال کردن Allure on را فراموش نکنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>