هر محصولی از مجموعه Disney Bambi x Colourpop – عکسها را ببینید

[ad_1]

با هر مجموعه سرپرستی الهام گرفته از جادوی فیلم های دیزنی ، آرایشی و بهداشتی Colourpop نوستالژی را برای فیلمهایی که در طول نسل طرفداران خود را جمع کرده اند فرا می خواند. این مارک مدام با پالت های سایه چشم ، مداد رنگی لب ، خط چشم و موارد دیگر بر اساس شخصیت های مورد علاقه از دوران کودکی ما ارائه می شود. دیزنی بامبی مجموعه X Colourpop دارای 11 محصول جدید است که به طور خاص از اسکیکی به نام گل ، خرگوش Thumper و البته معروف ترین حشره کارتونی جهان الهام گرفته شده است.

مجموعه Colourpop بدون چند پالت جدید چیست؟ این گزینه با سه گزینه پنج تکه که شامل سایه های براق و مات به نام هر حیوان شایسته جنگل انسانی است ، ناامید کننده نیست. پالت بامبی دارای رنگهای برهنه ای شبیه به خز و نشانه های گوزن است که تقریباً در هر رنگ پوست جلوه ای نرم ایجاد می کند. پالت گل از سایه های بنفش خنک با لهجه های عاجی و زغالی مشکی برخوردار است. Thumper از سه پالت آخر ، دارای سه براق در یک شامپاین صورتی ، سبز روشن و بنفش عمیق ، همراه با دو مات مات است.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>