هفته مد لندن در فوریه 2021 بهترین ظاهر آرایش و آرایش

[ad_1]

در ماه فوریه ، هفته مد لندن کاملاً دور از دسترس است ، اما مجازی شدن مانع از این نمی شود که طراحان خلاقیت خود را از طریق لباس هایی که ایجاد کرده اند ، ارائه های دیجیتالی برنامه ریزی شده و همچنین زیبایی که برای تکمیل مجموعه خود انتخاب کرده اند ، نشان دهند. در حقیقت ، به نظر می رسد آرایش و آرایش مویی که تاکنون در LFW دیده ایم ، سایه چشم و لاک را سنگین می کند – به روشی بسیار خوب.

در فصول گذشته ، ما عادت کرده ایم که بسیاری از “موهای آسان” و “آرایش بدون آرایش” از باند فرود می آیند ، که من نمی خواهم آنها را دوست داشته باشم ، کمی چرت و پرت. اما نمایشگاه های لندن در این فصل ، لحظات زیبایی هیجان انگیز و چشم نوازی را به ما ارائه داده اند ، از جمله آپدوهای پیچیده بافته شده ، گلبرگهای گل واقعی که زیر چشم چسبانده اند و بسیاری از رژ لب های قرمز مخملی. سه روز از هفته مد لندن باقی مانده است ، اما به خواندن ادامه دهید تا لحظه های آرایش مو و آرایش مورد علاقه ما را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>