هلن مک کوری در 52 سالگی درگذشت

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 12 مه: هلن مک کوری در اتاق مطبوعات جایزه تلویزیونی Virgin TV BAFTA در تالار جشنواره سلطنتی در 12 مه 2019 در لندن ، انگلیس عکس می گیرد.  (عکس از جف اسپایسر / گتی ایماژ)

هلن مک کوری در 52 سالگی درگذشت. روز جمعه ، شوهر ستاره هری پاتر ، دامیان لوئیس ، خبر را در بیانیه ای تأیید کرد در توییتر. وی گفت: “من دلم شکسته است که اعلام کنم پس از نبردی قهرمانانه با سرطان ، زن زیبا و توانا که هلن مک کوری است ، در خانه در حالی که توسط موجی از عشق خانواده و دوستانش محاصره شده است ، درگذشت.” “او در حالی که زندگی می کرد درگذشت. بی باک. خدا ما او را دوست داریم و می دانیم که چقدر خوش شانس هستیم که او را در زندگی خود داشته ایم. او به شدت شعله ور شد. اکنون ، کوچولو ، به هوا برو و از تو سپاسگزارم.”

هلن کار خود را در تئاتر با تولید اهمیت جدی بودن و بیشتر بخاطر بازی در نقش های پولی گری در خاطر او مانده است Blinders Peaky، نارسیسا مالفوی در مجموعه هری پاتر و کلر دوار در سقوط آسمان. از او دامیان و دو فرزندشان ، دختر 14 ساله مانون و پسر 13 ساله گالیور زنده مانده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>