همسر چادویک بوسمن در گلدن گلوب 2021 از وی تجلیل می کند

[ad_1]

گلدن گلوب زندگی و حرفه فقید چادویک بوزمن را به خاطر آورد ، زیرا وی پس از مرگ برنده بهترین بازیگر برای بازی در پایین سیاه ما راینی یکشنبه شب در طول نمایش ، همسرش تیلور سیمون لدوارد از طرف وی جایزه را پذیرفت و سخنرانی پرشوری انجام داد که باعث شد بسیاری از حاضران از طریق ویدئو – و لباس شخصی ویولا دیویس – با اشک چشم در حال تنظیم باشند. تیلور گفت: “او خدا را شکر می کند. او از پدر و مادرش تشکر می کند. او از نیاکان خود برای راهنمایی و فداکاری آنها سپاسگزار خواهد بود.” “او چیزی زیبا ، چیزی الهام بخش ، چیزی می گوید که صدای کوچکی را در درون ما تقویت می کند که به شما می گوید می توانید ، که به شما می گوید ادامه دهید ، و شما را به آنچه در این لحظه از تاریخ قرار است انجام دهید فرا می خواند. من سخنان او را ندارم ، اما ما باید همه لحظات را برای جشن گرفتن از کسانی که دوستشان داریم ، اختصاص دهیم. ”

این اولین نامزدی و برنده شدن گلدن گلوب در چادویک است. پایین سیاه ما راینی همچنین به دنبال درگیری چهار ساله خصوصی با سرطان روده بزرگ ، نقش نهایی او را پس از مرگ نابهنگام خود در 43 سالگی در آگوست 2020 مشخص کرد. کلیپی از سخنرانی زیبای تیلور را در بالا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>