همه آنچه که ما درباره Netflix’s YA Series First Kill می دانیم

[ad_1]

پارک پارک ، اوتا - 25 ژانویه: ایمانی لوئیس در جشنواره فیلم ساندنس 2020 شرکت می کند -

اما رابرتز و نتفلیکس دور هم جمع می شوند تا جادوی بیشتری برای ما به ارمغان بیاورند و نه ، ما در مورد دنباله هولیدات. این بازیگر به عنوان تهیه کننده اجرایی سریال های آینده نت فلیکس فعالیت می کند اول بکش، اقتباسی براساس داستان کوتاه نویسنده پرفروش ویکتوریا “VE” شواب که او نیز به عنوان تهیه کننده به این پروژه می پیوندد. داستان در مجموعه داستان Imprint منتشر شده است خون آشام ها هرگز پیر نمی شوند: قصه هایی با گاز گرفتن تازه در سپتامبر 2020. این مجموعه تلویزیونی توسط Felicia D. هندرسون نوشته خواهد شد و طبق Deadline ، تولید آن قرار است اواخر امسال در ساوانا ، GA آغاز شود.

اول بکش ژولیت فیرمونت را بازی می کند ، بازیگر نقش سارا کاترین هوک ، یک خون آشام متولد شده است که تصمیم دارد هیولا نباشد. وقتی نوبت به او می رسد تا اولین قتل خود را انجام دهد تا بتواند جایگاه خود را در میان خانواده خون آشام قدرتمند خود بدست آورد ، این نوجوان خجالتی نظر خود را روی Calliope “Cal” Burns ، دختر جدید شهر ، بازی می کند پیاده شو و خون آشام ها در مقابل برانکسایمانی لوییس. اما ژولیت وقتی متوجه شد که کالویوپ بی باک از یک صف طولانی از قاتلان معروف هیولا ناشی می شود ، غافلگیر می شود و نمی توان از میراث خانواده اش راحت گذشت. هر دو زن جوان درک می کنند که کشتن دیگری نه تنها آسان نیست ، بلکه متأسفانه برای آنها ، هردو نیز بسیار آسان هستند. کالویوپ و ژولیت که بین وظایف و عشق پنهانی خود درگیر شده اند ، باید قبل از اینکه دیگران برای آنها تصمیم بگیرند ، بفهمند چه چیزی برای آنها مهمتر است.

اگر چیزی وجود داشته باشد که ما آن را دوست داشته باشیم ، این یک داستان عاشقانه ممنوع است! Netflix هشت قسمت را در اکتبر سال 2020 سفارش داد ، در حالی که خبر افت قیمت در 10 مارس کاهش یافت. با شروع تولید ، مراقب اخبار بیشتر بازیگران خواهیم بود ، اما این مجموعه ای است که ما صبر نمی کنیم یک لقمه از آن را بگیریم! (متاسفیم ، مجبور شدیم)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>