همه چیز درباره سوراخ شدن سپتوم خود بدانید

[ad_1]

مانند خال کوبی ها ، وقتی نوبت به سوراخ کردن می رسد ، انتخاب ناحیه ای از بدن که می خواهید جواهرات شما در آن زندگی کنند تنها نیمی از جنگ است. نواحی مختلفی در گوش وجود دارد – مخروطی ، صخره ای ، تراگوس ، به نام چند – که املاک و مستغلات عالی را برای خرید جدید ایجاد می کند ، اما اگر به دنبال چیزی کمی بی نظیر تر هستید (اما کاملا غیر معمول نیست) ، می توانید انتخاب کنید برای سوراخ کردن بینی ، یا سوراخ کردن تیغه بینی خاص تر است.

پیرسینگ سپتوم به هیچ وجه جدید نیست ، اما وقتی صحبت از ظاهر کلی آن می شود ، تفاوت زیادی با سوراخ بینی استاندارد دارد که به طور معمول روی هر دو سوراخ بینی قرار می گیرد. در حالی که این سوراخ ها بسیار مشهور هستند که به نظر می رسد چقدر خنک و بی دردسر به نظر می رسند ، اما در صورت تصمیم برای تعیین وقت قبلی ، هنوز چند مورد از ارزش دانستن در مورد آنها وجود دارد.

پیش از آن ، ما با یک سوراخ کننده حرفه ای صحبت کردیم تا کمترین چیزی را که باید قبل از سوراخ کردن سپتوم بدانید ، دریافت کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>