هنرمند خال کوبی خال کوبی “Flower Roll” را به ویژه برای بدن چاق توسعه می دهد – به عکس ها مراجعه کنید

[ad_1]

برای مبارزه با این عدم شمول ، Metz-Caporusso نوع جدیدی از خال کوبی به نام “گل رول کن” که طرح های پیچیده ای از گل است که برای خال کوبی در داخل و اطراف چین های رول بدن طراحی شده است. آنها توضیح می دهند: “من فکر می کنم که خال کوبی کردن یک چیز زیبا روی شما بدون توجه به اینکه روی آن رول باشد یا نه ، می تواند به شما کمک کند احساس کنید بدن را کنترل می کنید.” “من امیدوارم که روزی این نوع خال کوبی به اندازه خال کوبی مچ پا خوش خیم باشد و چاق بودن را می توان یک چیز خنثی دانست ، نه خوب و نه بد.”

Metz-Caporusso به من می گوید ، این خال کوبی ها “چیزی را برجسته می کند که جامعه گفت ما باید از آن شرمسار شویم ، توجه بیشتر را به آن جلب می کنیم ، نه اینکه آن را پنهان کنیم” ، اما پیام فراتر از این است؛ این مسئله نه چندان در مورد مثبت بودن بدن بلکه در مورد پذیرش چربی است. آنها توضیح می دهند: “من اینجا هستم تا این ایده را به چالش بکشم که” اگر لاغر شوند چه؟ ” “من می خواهم به افراد چاق به عنوان چیزی که باید تغییر کند یا اصلاح شود ، نگاه نشود. من می خواهم افراد چاق نباید در یک حالت ثابت بخواهند لاغر شوند ، لایق شناخته شوند. من می خواهم افراد چاق چربی را بدانند من یک شکست نیستم. من می خواهم افراد چاق بدن خود را مانند کم و بیش بدن ببینند. “

با احترام از کری متز-کاپوروسو

هر یک از این خال کوبی ها برای بدن مشتری به صورت سفارشی طراحی شده است و طبق اینستاگرام Metz-Caporusso ، مشتریان برای تهیه یکی از آنها باید “رول های مشخص شده” (در حالت ایستاده در حالت خنثی قابل مشاهده باشند) داشته باشند. برای اینکه مشتریان در حین انجام تاتو احساس امنیت و راحتی کنند ، آنها رضایت می خواهند و در هر مرحله از زبان بی طرف بدن استفاده می کنند. Metz-Caporusso می گوید: “مشتری باید کنترل آنچه در بدن او اتفاق می افتد را احساس کند.”

نتیجه ، همانطور که از نمونه کارهای آنها مشخص است ، از انبوهی از روشها غیرقابل انکار زیبا است – و اگر این جادوی خال کوبی در محل کار نیست ، من نمی دانم چیست.


اطلاعات بیشتر در مورد خال کوبی:


اکنون ، ببینید اولین خال کوبی خود را چگونه انجام می دهید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>