هنرمند گریم ‘The Suicide Squad’ محصولات دقیق آرایش هارلی کوین را فاش می کند – مصاحبه

[ad_1]

وقتی وظیفه ایجاد را دارند هارلی کوینگریم به دنبال یک فیلم است ، کسی حتی جهنم را از کجا شروع می کند؟ در میان تمام کتاب های مصور ، مجموعه های انیمیشن ، بازی های ویدیویی و فیلم های قبلی از 20 سال گذشته که این شخصیت را شامل می شود ، مقدار مرجع بی پایان وجود دارد. بنابراین هبا توریسدوتیر ، رئیس بخش آرایش برای جوخه خودکشی، در ابتدا کاملاً مطمئن نبود

او به خاطر می آورد که در مورد یک مارک رابی در نقش هارلی در فیلم آینده جیمز گان تصمیم گرفته است ، به همین دلیل به تحقیقات زیادی نیاز داشت. توریسدوتیر توضیح می دهد: “ما آنلاین جستجو کردیم ، تعداد زیادی طنز سفارش دادیم – ما به eBay رفتیم ، قدیمی ترها را دریافت کردیم ، جدیدترین ها را نیز دریافت کردیم – و شخصیت او را براساس آنچه در فیلمنامه او اتفاق می افتد ، کنار هم قرار دادیم.”

آخرین بار ما شخصیت را در سال 2020 ترک کردیم پرندگان شکاری، او لباسهای قرمز و آبی رنگی داشت که با لبهایی به رنگ قرمز روشن ، خط چشم سیاه و لکه دار و یک علامت زیبایی بازی به شکل قلب ، همه نتیجه جدایی آزادکننده او از جوکر بود. برای جوخه خودکشی، با این حال ، Thorisdottir انتخاب یک تکرار تاریک و حتی قابل تشخیص از آرایش هارلی کوین را به عنوان شخصیت به تیم جدید ضد قهرمانان پیوست. با رنگ سفید سفید ، سایه چشم قرمز قرمز و رژ لب سیاه و سفید ، ظاهر رابی بیش از هر زمان دیگری از هارلی که طرفداران آن را از کمیک می شناسند الگوبرداری می کند (می دانید ، بدون سرپیچ کلاهبردار).

همانطور که توریدوتور توضیح می دهد ، اطمینان از اطمینان از یک پایه صاف مهمترین مرحله در ایجاد نگاه هارلی به رابی بود. او می گوید: “ما همیشه با یک حوله گرم و مراقبت از پوست شروع می کنیم ، سپس من از Desert Mist از Arcona به عنوان مهر و موم بین مراقبت از پوست و محصولات استفاده می کنم.” “سپس من از Smashbox Photo Finish Primer برای استفاده کردم [the look] تا تمام روز بماند. “Thorisdottir اضافه می کند ، بنیاد مسئول رنگ پریدگی طولانی مدت این شخصیت ، Nars Soft Matte Complete Foundation است.

Thorisdottir پس از استفاده از مداد مجسمه سازی لوازم آرایشی و بهداشتی ساعت شنی برای پر کردن ابروها ، به سایه های سایه چشم قرمز از دو پالت مختلف – یکی از Viseart و دیگری از مارک ژاپنی Suqqu – اعتماد می کند تا به ظاهر ورمیلیون هارلی برسد ، که با Chanel در بالای سر قرار گرفت. ریمل Le Volume de Chanel.

آغازگر کنترل روغن و درخشش Smashbox Photo Finish در پس زمینه سفید

آغازگر کنترل روغن و براق Smashbox Photo Finish

Nars Soft Matte Complete Foundation در پس زمینه سفید

پایه کامل مات نرم سافت

و آن لبهای سیاه؟ نه رژ لب Thorisdottir نشان می دهد: “ما در نهایت از خط چشم سیاه Smashbox استفاده کردیم و فقط کمی مرهم روی آن قرار دادیم.” “ما دریافتیم که بهترین است زیرا او در این فیلم چیزهای زیادی را پشت سر می گذارد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>