هنری گلدینگ برای ترغیب نتفلیکس به داکوتا جانسون می پیوندد

[ad_1]

ما نمی دانستیم که چقدر به هنری گولدینگ در اقتباسی از جین آستین نیاز داشتیم. در 5 مه ، تنوع نشان داد که Crazy Rich Asians بازیگر می تواند برای آینده برنامه نتفلیکس به داکوتا جانسون بپیوندد اقناع. داستان که به عنوان بازخوانی مدرن رمان آخر آستین ساخته شده ، آن الیوت 27 ساله را دنبال می کند ، وقتی او به واقعیت ورشکستگی خانواده اش می پردازد. گویی زندگی آن نمی تواند بیش از این گیج کننده باشد ، نامزد سابق وی ، فردریک ونتوورث ، درست همانطور که ویلیام الیوت ، یک آدم دزد ، اهداف خود را اعلام می کند ، دوباره وارد زندگی خود می شود.

با فیلمنامه ای که توسط ران باس و آلیس ویکتوریا وینسلو و کری کراکنل به عنوان اولین کارگردان خود به نگارش درآمده است ، اقناع قرار است یک درام عاشقانه گسترده باشد. شایعه برای شروع فیلمبرداری در این ماه ، هنوز هیچ صحبتی در مورد افرادی که به عنوان کاپیتان عجول ونتورث انتخاب شده اند (یا حتی اگر او در این اقتباس کاپیتان باقی بماند) انتخاب نشده است. پیش رو ، می توانید آنچه را که تاکنون درباره بازیگران فیلم می دانیم ، ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>