هنری گلدینگ و لیو لو با هم از فرزند اول استقبال می کنند

[ad_1]

هنری گلدینگ و لیو لو رسما پدر و مادر هستند! عصر دوشنبه ، Crazy Rich Asians بازیگر و کارآفرین تناسب اندام با انتشار این خبر که در 31 مارس از اولین فرزندشان استقبال کرده اند خبر هیجان انگیزی را منتشر کرد. “این زن در اینجا. فراتر از هر چیزی که می توانستم تصور کنم. قدرت شما بزرگترین شادی ما را به همراه داشت. متشکرم ، دوست دارم تو ♥ “” ، هنری در کنار یک عکس شیرین از خانواده سه نفره جدید نوشت. لیو یک سری عکس از او را در بیمارستان به اشتراک گذاشت ، از جمله یک عکس بستنی قابل توجه از نزدیک برای نوزاد ، نوشت: “در 31 مارس زندگی ما برای همیشه تغییر کرد.”

Liv همچنین در ادامه تصمیم خود در مورد تعطیلات اینستاگرام برای مرخصی زایمان خود را ، که جزئیات آن را در یک پست وبلاگ در سایت خود ، FitSphere ، به اشتراک گذاشت. وی در حالی که 39 هفته باردار بود نوشت: “40 روز یا حدود 6 هفته پس از زایمان ، اولین معاینه پس از زایمان با OBGYN شما است.” “تا زمانی که این ترخیص کالا اتفاق نیفتد ، من علاقه ای ندارم که به کار خود برگردم یا احساسی که با دنیا دارم را به اشتراک بگذارم. این ممکن است یک شوک یا ناامیدی باشد ؛ اما ، در بازتاب خود من ، روشن شده است که باید تنظیم کنم این مرزها برای خودم و خانواده ام “.

این زوج برای اولین بار در شب سال نو در سال 2010 با هم آشنا شدند و اساساً در نگاه اول عاشق یکدیگر شدند. سرانجام این دو در سال 2016 گره خوردند و در ماه نوامبر اعلام کردند که منتظر اولین فرزندشان هستند. تبریک به زوج خوشبخت!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>