هک رژ لب Q-Tip Huda Beauty 2018 در TikTok ویروسی می شود – به فیلم ها مراجعه کنید

[ad_1]

این اتفاق می افتد ، حتی برای بهترین ما: استفاده از رژ لب در اواسط ، کوچکترین لغزش ، ضربه یا کشیدگی باعث می شود که دو پا یا گلوله شما پرواز کند. و بیشتر اوقات ، گوشه های دهان هستند که بیشترین آسیب را می بینند (و منظور ما از آسیب دیدن ، رژ لب آغشته است). نوابغ آرایش حیله گر در TikTok فقط یک راه حل آسان و کم بودجه برای این مشکل پیدا کرده است – یک راه حل که از یک منبع کاملاً غیر منتظره ناشی می شود.

آیا یک بسته سواب پنبه دراز کشیده اید؟ یکی را بگیرید و دستگیره را درست بین لب های خود قرار دهید تا فقط نوک آن در گوشه های دهان شما بیرون بیاید. سپس ، طبق معمول ، از رژ لب خود استفاده کنید و از انتهای سواب به عنوان محافظ در برابر لغزنده گوشه ها و جعبه ها استفاده کنید. به محض کشیدن آن ، ظاهراً خطوط بدون خرابکاری ، حتی در آن نقاط صعب العبور پیدا خواهید کرد.

این ترفند کسی نیست جز م founderسس Huda Beauty ، Huda Kattan ، که در سال 2018 و در طول یک ویدیوی YouTube پر از هک های زیبایی ، آن را با خواهرش مونا کتان ، امتحان کرد. در آن زمان ، هدی کاملاً مجذوب این نکته نشده بود ، که او می گوید در ابتدا از طریق کانال 5 دقیقه ای صنایع دستی کشف کرده است. وی در این ویدئو با طرح این س whetherال که آیا واقعاً زندگی کسی را تغییر می دهد یا نه ، می گوید: “من نمی دانم این هکی است که به نظر من خارق العاده است.” از طرف دیگر ، مونا آن را به خاطر عادت های رژلب مسلماً “کثیف” دوست داشت.

یک کلیپ کوتاه از خواهران با استفاده از این ترفند رژلب دوباره در ماه TikTok ظاهر شد که توسط کاربرtheanoughceke بازنشر شد – به وضوح ، توده ها تحت تأثیر قرار گرفتند زیرا بیش از 1.5 میلیون درآمد کسب کرده و تعداد بازدیدها را به همراه تعداد زیادی بخیه های ارتجاعی بدست آورده است.

و مطمئنا ، شما میتوانست رژ لب را به روش عادی بزنید و فقط کمی در گوشه گوشه مراقب باشید ، اما اگر کمی کمک کنید هرگز به دردتان نمی خورد ، درست است؟ به خصوص هنگامی که این کمک از یک کالای اصلی حمام با قیمت مناسب تهیه می شود که احتمالاً به هر حال صاحب آن هستید. شما همچنین می توانید روی یک برس رژ لب متراکم و مخروطی سرمایه گذاری کنید ، که شاید خیلی مفید به نظر نرسد اما قطعاً می تواند کنترل بیشتری به برنامه شما بدهد. برس برس آرایش لب 2 در 1 سونیا کشوک شماره 401 و قلم مو لب لب Chanel Dual-ended N300 چند جذابیتمورد علاقه های شما.

بنابراین اگر تا به حال از خود پرسیده اید ، “چرا جهنم نمی توانم گوشه ها را درست کنم” ، این راه حل بسیار ساده می تواند بهترین راه حل باشد. و شاید بعد از مدتی ، حرکات تا حدی رفلکس شوند که در نهایت نیازی به مانع نخواهید داشت. یک بسته فشرده پنبه ای فقط حدود هشت دلار هزینه دارد. چه چیزی برای از دست دادن است؟

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

اطلاعات بیشتر در مورد رژ لب:


اکنون ، ببینید که چگونه رژ لب در 100 سال گذشته تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>