هک عکس صفحه نمایش iPhone Apple Icon | TikTok Video

[ad_1]

در اخبار هیچ کس به من نگفت هنگام خرید آیفون ، این نماد براق اپل در پشت تلفن شما که با قاب محافظ پوشانده اید در واقع دکمه ای است که می توانید برای انجام حداقل 30 وظیفه مختلف برنامه ریزی کنید. در یک ویدیوی تغییر دهنده بازی ، کاربر TikTok ، بریت براون ، دقیقاً نحوه سفارشی سازی تنظیمات آیفون خود را برای تبدیل آرم اپل به ابزاری برای عکس برداری از صفحه ، پیمایش در اینستاگرام ، بزرگنمایی عکس ها ، تغییر میزان صدای تلفن ، فعال سازی سیری و موارد دیگر نشان داد. “چه چی ؟!” براون در این ویدئو گفت ، پس از کشف این نکته بسیار مفید ، احساسات شخصی من را کاملاً محصور می کند.

حتی می توانید دکمه حساس به لمس را به عنوان میانبر تنظیم کنید تا TikTok به طور خودکار باز شود ، Netflix را باز کنید ، زمان را بررسی کنید ، متن عکس ارسال کنید یا میانبر خود را شخصی سازی کنید. حالا ، آیا من به خودم اعتماد دارم که زندگی را با تلفن بی کیس زندگی کنم؟ این یک داستان کاملاً متفاوت است. برای دیدن فیلم کامل براون و دیدن مرحله به مرحله چگونگی برنامه ریزی نماد اپل در آیفون خود ، به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>