هک های تاشو بانوی تاشو را در TikTok مشاهده کنید | فیلم های

[ad_1]

ماری کوندو حرکت کن ، اینجا بانوی تاشو می آید. من هرگز فکر نمی کردم که برای تماشای لباس و حوله های کسی به رسانه های اجتماعی فرار کنم ، اما این قبل از این بود که با این حساب TikTok روبرو شوم. همانطور که از نام او پیداست ، سوفی لیارد ، که در TikTok و اینستاگرام از طرفthefoldinglady می رود ، به دلیل راهنمایی ها و هک های تخصصی تاشو ، توجه زیادی را به خود جلب کرده است – بیش از 2 میلیون دنبال کننده در TikTok و 370،000 در اینستاگرام. در حالی که من دوست دارم یک نکته سازمانی خوب یاد بگیرم ، باید اعتراف کنم که اغلب خودم را در تماشای فیلم های او برای سرگرمی ناب می بینم. سلام ، قضاوت نکنید – چیزی در مورد صاف کردن هر چین و چسباندن قطعات به رولهای عالی ، احساس آرامش را برای من ایجاد می کند.

اما به غیر از رضایت فیلم های او ، The Folding Lady روش های بسیار مفیدی برای سازماندهی وسایل شما ، از جمله کت های حجیم و ملافه های مخوف را نشان می دهد. وقتی دیدید که از ترفندهای تاشو چقدر فضای ذخیره می کنید (و بعد از آن چیزهای شما چقدر زیبا به نظر می رسند) ، احتمالاً دیگر نمی توانید به عقب برگردید. راه های ساده و بدون جمع شدن سوفی را ببینید و آماده شوید تا برخی از این تکنیک های ذهن آزار را برای خود بیاموزید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>