هیجان انگیزترین روندهای زیبایی منچستر در سال 2021

[ad_1]

اگر بیش از چند دقیقه در خیابان های منچستر قدم زده باشید ، می دانید که نقل قول افسانه ای تونی ویلسون “این منچستر است ، ما در اینجا کارها را جور دیگری انجام می دهیم” هنوز درست است. این زیبایی ، مد ، موسیقی یا هنر باشد ، شهر هرگز از نوآوری خلاق کوتاه نیست.

اگرچه ممکن است لندن به عنوان مرکز روند گرایش در انگلستان در نظر گرفته شود ، و به معنای سنتی آن است ، اما ظاهری که در منچستر ارائه می شود خلاقانه و التقاطی است و به شدت بر نحوه ساخت انگلیس تأثیر می گذارد. میلی هورتون ، آرایشگر ناخن و مالک سالن عروسک North Doll Parts ، گفت: “لبه بدون دردسر مکان قطعاً به سبک افراد تبدیل می شود.” “هیچ طرحی برای آنچه” خنک “است یا نیست و مردم محلی خود را به سبک دلخواه و بدون ترس از قضاوت درمی آورند ،”

حتی اگر این روزها کشف روندهای جدید زیبایی بیشتر به صورت آنلاین اتفاق می افتد ، باز هم می توان ظهور و تکامل آنها را در شهرها و مناطق مختلف مشاهده کرد. منچستر یک قطب خلاقانه است که باعث ایجاد روند کوچکی در بسیاری از افراد شده است و خیابان ها به معنای واقعی کلمه یک راه باریک هستند. فای الابی ، تأثیرگذار منچستر ، گفت: “اینجا افراد بسیار جالبی زندگی می کنند – سبک خیابان مانند تابلوی پینترست راه رفتن است.” “این شهر رنگارنگ و پر جنب و جوش است … که اگر برای الهام گیر باشید همیشه عالی است”. لوئیز مارگوریت ، وبلاگ نویس مد (که اخیراً از ساسکس به سمت شمال حرکت کرده است) موافق است: “منچستر بسیار خلاقانه است – این یکی از مزایای من است که برای حرکت در این شهر با شکوه الهام گرفته ام. سبک بسیار فردی و منحصر به فرد است.”

از Y2K تا ابروهای سفید شده ، کلیک کنید تا روند زیبایی را که تأثیرگذاران منچستر در سال 2021 قهرمان خواهند شد ، کشف کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>