هیلی کیوکو در عطر جدید او ، رنگ | مصاحبه

[ad_1]

در مدرسه راهنمایی ، هیلی کیوکو بیش از حد عطر پوشید هر روز صبح ، این بازیگر / خواننده 29 ساله خود را با رایحه شیرین چای سبز الیزابت آردن خیس می کرد. مانند یک لایه زره پوش ، این عطر در هنگام درک هویت از اعتماد به نفس و قلب او محافظت می کند.

او می گوید: “دختران به من می گفتند که بوی خوبی می گیرم و فکر می کنم ، وای ، ممکن است ذره ای بر من درد نکنند ، اما آنها از بوی من خوششان می آید.” جذابیت “در زمانی که من در حال جستجوی جنسیت خود بودم و احساس می کردم یک فرد اخراجی هستم ، این یک اعتبار عجیب بود.”

هنگامی که به کیوکو فرصتی برای تولید عطر شخصی خود ارائه شد ، با مشارکت با مارک ضبط شده خود Atlantic Records و آژانس توسعه محصول Slate Brands ، او دانست که می خواهد احساسات پذیرش را برای طرفداران خود دوباره ایجاد کند.

نتیجه دو سال آزمایش است رنگ، رایحه ای با رایحه های میوه ای ، مانند پرتقال خون ، هندوانه و لیچی ، در کنار گیاهان گلدار ، مانند گل صد تومانی و گل رز ؛ و مشک و کاکائو گرم و عمیق

در مجموع ، نت ها ترکیبی از رایحه های زنانه و مردانه هستند. اگرچه برچسب مخصوص جنسیت به آرامی اما مطمئناً از دنیای عطر در حال از بین رفتن است ، کیوکو هنوز جمله “شامل جنسیت” را به Hue اضافه کرد. البته ، عطر – و همه محصولات زیبایی – جنسیتی ندارند ، و در یک جهان ایده آل ، افراد از هر جنسیتی باید از این که خود را با هر آرزوی بینی آنها را بو می کند. با این حال ، کیوکو امیدوار است که این عبارت هوادارانی را که ممکن است در دنیای زیبایی احساس استقبال نکرده و دیده نشوند ، ترغیب کند تا زیبایی را فراتر از باینری های کلیشه ای کشف کنند.

کیوکو به اشتراک می گذارد: “من واقعاً با تعادل در مردانگی و زنانگی ام دست و پنجه نرم کردم و فکر کردم ایجاد عطری که آن خط عالی را داشته باشد بسیار مهم است.” “من سعی کردم کمی از همه چیز را در یک عطر قرار دهم ، که در مورد نت ها بسیار چالش برانگیز است. اما من به عنوان یک شخص این هستم.”

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

از آنجا که او قبلاً هرگز عطری را معطر نکرده است ، کیوکو با عطرساز کنستانس جورج-پیکو برای ایجاد Hue همکاری کرد. وقت آن فرا رسید که روی رایحه های تستر که ژرژ-پیکو جمع کرده بود ، وزن کرد ، کیوکو مدتی طول کشید تا پاهای دریایی خود را پیدا کند. او می خندد: “من اصلاً نمی دانستم که خودم را درگیر چه چیزهایی می کنم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>