وان حمام مالکوم و ماری باعث ایجاد AF می شود

[ad_1]

صحنه وان حمام مالکوم و ماری

اگر تابحال سو abuseاستفاده عاطفی از شخصی را تحمل کرده اید که نفس نفس او کاملا بر توانایی او برای رفتار انسانی پیشی گرفته است ، یک صحنه در مالکوم و ماری ممکن است به ویژه تحریک کننده باشد. ویژگی سام لوینسون نتفلیکس یک زوج را پیدا می کند که در مرز آنچه اتفاق می افتد وقتی یک معتاد در حال بهبودی با یک فیلمساز سر بزرگ برخورد می کند – آخرین کار او در مورد یک معتاد به مواد مخدر است. در حالی که ماری تلاش می کند مالکوم تأثیر خود را بر روی پروژه خود بپذیرد ، مالکوم در برابر این تصور که او می تواند با عظمت درک شده او ارتباطی داشته باشد ، مقاومت می کند.

مالکوم تنظیم شده است تمام راه دور وقتی ماری او را “متوسط” صدا می کند ، به حدی که برای انجام تناسب واقعی از خانه خارج می شود. با ورود به خانه ، جایی که ماری اکنون عصبانیت خود را برای آرامش در وان دارد ، از همتای خود می خواهد که پای حرفش بایستد و او این کار را می کند. در این مرحله است که ماری تهدیدی برای غرور مالکوم می شود که باید از بین برود.

“شما می خواهید کثیف بازی کنید؟ خوب برویم ،” شروع می کند. “قول می دهم 10 برابر بدتر به تو صدمه بزنم. تو وزن پر ، رئیس سطح یک هستی. من می توانم مثل یک شاخه به تو ضربه بزنم.”

همانطور که تصور می کنید ، آنچه بعدی خواهد آمد (با علامت 42 دقیقه) نه مهربانانه است و نه دلسوزانه. در اینجا آنچه در آن صحنه وان اتفاق می افتد را نشان می دهد – می دانید ، درصورتی که تمایل به تماشای یک حمله لفظی وحشیانه را ندارید که برای مدت زمان 10 دقیقه طول بکشد.

شوکر: او او را گاز می زند.

اگر کسی تا به حال سعی کرده است شما را به زیر سوال ببرد واقعیت خود را – به ویژه با اهانت به اینکه چرا واقعیت شما غیر قابل اعتماد است – پس شما ، دوست من ، روشن شده اید. مالکوم با کاهش جستجوی ماری برای تشکر به دنبال اعتبار سنجی ، دوست دختر خود را به استفاده از فیلم خود برای “توجیه وجودش” متهم می کند. او به جای اعتراف به موازات فیلمش با زندگی ماری ، او را یکنواخت خوانده و معتقد است که فیلمش “هیچ ارتباطی” با او نداشته است.

او سواره نظامانه درباره فتوحات گذشته خود بحث می کند.

در یکی دیگر از قدیمی ترین ترفندهای سو an استفاده کننده در کتاب ، مالکوم سعی دارد با پایین آوردن لیستی از زنان دیگری که از آنها الهام گرفته است ، دخالت ماری در فیلم خود را رد کند: که بندهای کفش خود را با دو حلقه گره می زند ، و یک رقصنده عجیب و غریب از سنت لوئیس به نام ککه ، که با او در سراسر مجموعه پنت هاوس ماریوت رابطه برقرار می کند. و وقتی او نتوانست صدمه ای نقل قول از فیلم خود را به یک دوست دختر سابق دیگر نسبت دهد ، او آن را به “یک خط قدیمی بازی کرد که هر n * gga قبلاً شنیده بود.” درجه یک.

او ضربه او را سبک می کند.

مالکوم انگار که او ماری را به اندازه کافی پاره نکرده است و اساساً کل تجربه خود را باطل می کند: “اما شما معتاد هستید ، درست است؟ این چیزی است که شما را منحصر به فرد می کند ، درست است؟ این چیزی است که باعث می شود مشارکت بسیار قابل توجه تر ، درست است؟ کل f * ck را از اینجا دریافت کنید. شما اولین دختر شکسته ای نیستید که من می شناختم ، لعنتی یا با او قرار گذاشته ام. ” یعنی قبل از یادآوری لیا ، دوست دختر سابق دیگر او ، که بیش از حد داروی تایلنول مصرف کرده بود – که نشان دهنده صحنه دوم فیلم است که اقدام به خودکشی ماری در صورت او پرتاب می شود.

او پروژه می دهد.

مالکوم پس از تحقیر و تحقیر ماری به دلیل منیت زخمی شده خودش ، ادعا می کند که او ادعا می کند دوست دارد بی ارزش و تنزل یابد. در حالی که ماری سعی می کند با لبخند عزت خود را حفظ کند ، مالکوم با انزجار جواب می دهد: “جلوی لبخند زدن را بگیر ، چون شبیه دلقک می شوی.” ظاهراً حتی رفتار وحشتناک او نیز مقصر ماری است.

و سپس ، او گریه می کند.

مالکوم در یک حرکت کاملاً تمام کننده ، با ابراز دیوانگی و علاقه به ماری ، دزد دریایی خود را پایان می دهد. اگرچه حمله توفانی او را توجیه می کند ، اما او انکار خود را دو برابر می کند. “من فقط تو را دوست دارم ، عزیزم. من به تو احتیاجی ندارم. اما من تو را دوست دارم.” سپس – با اشک در چشمان لعنتی – سرانجام مالکوم به ماری اعتبار می دهد ، اما برای پایین ترین نقطه شخصیت خود: “این پایان است ، بخشی که آن را به چنین فاجعه ای تبدیل می کند. بخشی که او به خاطر همه گناه و شرم از خود متنفر است او نمی تواند چیزهای خوب را وارد کند. این بخشی است که بر اساس شما بنا شده است: ناتوانی او در درک اینکه کسی در این کره خاکی وجود دارد که فقط او را دوست دارد ، علی رغم اینکه خودش را دوست ندارد. این شما هستید. این بخشی نیست که داستانی باشد “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>