واکاور در تنیس به چه معناست؟

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 29 ژوئن: سرنا ویلیامز از ایالات متحده در حالی که پس از کناره گیری از مسابقه به دلیل مصدومیت در مسابقه دور اول انفرادی بانوان خود مقابل آلیاکساندرا ساسنوویچ از بلاروس در طول روز دوم مسابقات ، از زمین مسابقه خارج می شود ، هواداران خود را متوقف می کند - ویمبلدون 2021 در All England Lawn Tennis and Croquet Club در 29 ژوئن 2021 در لندن ، انگلیس.  (عکس از جولیان فینی / گتی ایماژ)

در تاریخ 29 ژوئن ، سرنا ویلیامز به دلیل آسیب دیدگی پا ، از مسابقه دور اول ویمبلدون 2021 بازنشسته شد. هفت بار قهرمان ویمبلدون هنگام خروج از ای تشویق، و حریف آلیاکساندرا ساسنوویچ از بلاروس به دور دوم صعود می کند. به گزارش ESPN ، این فقط دومین باری است که ویلیامز مجبور به کناره گیری از یک مسابقه در یک مسابقات بزرگ است.

ویلیامز پس از این واقعیت که بازنشستگی در این مسابقه ، او را “دل شکسته” کرد ، در اینستاگرام نوشت. وی ادامه داد ، “عشق و سپاس من با هواداران و تیمی است که حضور در زمین مرکزی را بسیار معنی دار می کنند. احساس گرما و حمایت فوق العاده از جمعیت امروز وقتی که من وارد زمین شدم – و خارج از آن – دادگاه برای من دنیا معنی داشت. “

تفاوت بین واکور و بازنشستگی یک مسابقه چیست؟

مطابق با دوست در دادگاه، کتاب قوانین و مقررات انجمن تنیس ایالات متحده (USTA) ، بازنشستگی زمانی اتفاق می افتد که یک بازیکن به دلیل آسیب دیدگی یا بیماری نتواند مسابقه را ادامه دهد. همچنین می تواند به دلیل “شرایط شخصی یا انضباط بزرگسالان” رخ دهد. پیاده روی هنوز هم می تواند به دلیل آسیب دیدگی رخ دهد ، اما قبل از مسابقه شروع می شود ، نه در طول آن. به عنوان مثال ، پاییز سال گذشته ، ویلیامز به دلیل آسیب دیدگی در سمت چپ آشیل که هفته های قبل در مسابقات اوپن ایالات متحده متحمل شد ، از مسابقات آزاد فرانسه 2020 منصرف شد. این امر باعث شد تا حریف احتمالی وی ، تسوتانا پیرونکووا بلغاری ، با پیاده روی پیشروی کند.

تفاوت بین Walkover و Default چیست؟

اگرچه یک واکه ویور ممکن است در صورت بروز خطای مدیریتی رخ دهد ، اما تفاوت اصلی میان واگور و پیش فرض در این است که چه کسی اقدام به این کار می کند. یک بازیکن کسی است که وقتی قبل از مسابقه به دلیل آسیب دیدگی ، بیماری یا شرایط شخصی خود را ترک می کند ، شروع به کار می کند. در این قوانین آمده است: “امتناع از بازی به هر دلیل دیگری به عنوان پیش فرض تلقی می شود”. پیش فرض زمانی اتفاق می افتد که یک مقام رسمی تصمیم بگیرد بازیکن به دلیل تخلف نمی تواند در یک مسابقه شرکت کند یا آن را ادامه دهد. در این قوانین آمده است: “نمونه هایی از این نوع پیش فرض شامل بازیکنی است که حاضر نمی شود ، بازیکنی است که به دلیل تأخیر به دلیل عدم تأخیر ، و بازیکنی است که به دلیل دریافت آمپول ، تزریق یا اکسیژن مکمل به طور پیش فرض انجام نمی شود.”

به عنوان مثال ، 19 بار برنده عنوان یک گرند اسلم در مسابقات تک نفره ، نواک جوکوویچ سال گذشته از مسابقه دور چهارم مسابقات US Open به طور پیش فرض و به دنبال آن ، کل مسابقات به دلیل ضربه زدن به توپ به داور خط ، خط مقدماتی قضاوت کرد. حریف وی ، پابلو کارینئو بوستا ، به مرحله بعد صعود کرد و در آن زمان USTA گفت که جوکوویچ تمام امتیازات رده بندی کسب شده در مسابقات US Open را از دست می دهد و جایزه برنده مسابقه را جریمه می کند ، به علاوه هر یک از جریمه های مسابقه. خود حادثه.

آیا واکاور یک ضرر محسوب می شود؟

اگرچه از عبارت “برنده شده توسط واکر” استفاده می شود – به عنوان مثال ، نائومی اوزاکا در فینال مسابقات وسترن و اوپن جنوبی در آگوست سال 2020 به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ کنار کشید و ویکتوریا آزارنکا از بلاروس با واگذار شدن به مقام قهرمانی رسید – سخنگوی WTA به POPSUGAR گفت پیاده روی برای هر یک از بازیکنان به عنوان یک پیروزی مسابقه یا یک باخت محسوب نمی شود ، به این معنی که بر عملکرد باخت آنها تأثیر ندارد. (سخنگوی شاغل در مسابقات Open French بیشتر تأیید کرد که کناره گیری ویلیامز از مسابقات و پیاده روی بعدی در مسابقات Open Open سال گذشته فرانسه شکست محسوب نمی شود.)

بازنشستگان ، انجام دادن به عنوان یک پیروزی یا باخت مسابقه برای بازیکنان حساب شود. بازنشستگی ویلیامز از سال 2021 ویمبلدون به عنوان یک باخت برای او به حساب می آید ، و این بر رتبه وی در WTA تأثیر می گذارد. او در حال حاضر در رتبه 8 است ، اما ، طبق گفته سخنگوی WTA ، او از 10 نفر برتر خارج می شود. سخنگوی پیش بینی می کند که پس از ویمبلدون در انتظار نتایج سایر بازیکنان ، حداقل به شماره 16 سقوط خواهد کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>