واکنش افراد مشهور به قاب بندی مستند بریتنی اسپیرز

[ad_1]

افراد مشهور پس از انتشار فیلم ، عشق و حمایت خود را از بریتنی اسپیرز نشان می دهند قاب بندی بریتنی اسپیرز. این مستند به عنوان بخشی از قسمت ششم FX و Hulu در 5 فوریه در ایالات متحده پخش شد نیویورک تایمز ارائه می دهد مستندات ، و به زندگی و حرفه این ستاره 39 ساله پاپ می پردازد ، با تمرکز بر نبرد محافظه کاری بریتنی با پدرش جیمی اسپیرز (شایعه است که این مدارس در بهار به انگلستان می آیند). این مقاله همه چیز را بررسی می کند ، از برخورد سمی رسانه ها با خواننده گرفته تا روایت زن ستیزانه ای که پس از جدایی وی از جاستین تیمبرلیک در سال 2002 فوران کرد.

در پی این مستند ، ستاره ها و طرفداران به طور یکسان در شبکه های اجتماعی در اطراف خواننده تجمع کرده اند. دوست اصیل بریتنی ، سام اصغری ، با دادن بیانیه ای اختصاصی به سکوت خود در این مورد را شکست مردم و جمی را در داستان اینستاگرام خود “d * ck” صدا می کند. طرفداران همچنین کریگ فرگوسن را ستایش کرده اند که قبلاً از ستاره پاپ دفاع کرده است در حالی که افراد دیگری این کار را می کردند. به خواندن ادامه دهید تا ببینید افراد مشهور دیگر چگونه حمایت خود را از بریتنی ابراز داشته اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>