واکنش سوفی ترنر به فیلم “Mr. Perfectly Fine” ساخته تیلور سوئیفتمی بینیم که تیلور سویفت بار دیگر به ترفندهای قدیمی خود پایبند است. پس از باز کردن قفل خرک و ارسال Swifties به یک مأموریت برای رمزگشایی همه عناوین آهنگ های برجسته شده در وی ، دوباره ضبط شده است نترس این آلبوم ، خواننده 31 ساله روز چهارشنبه با انتشار “Mr. Perfectly Fine” طرفداران خود را شگفت زده کرد. این آهنگ در ابتدا در سال 2008 نوشته شد ، که اندکی پس از جدایی او از جو جوناس بود. با توجه به سابقه تیلور در انتقال دلش به موسیقی او ، جای تعجب نیست که “Mr. Perfectly Fine” نام جو را تمام آن نوشته باشد. در این آهنگ ، تیلور آواز می خواند ، “چون من شنیدم که او دستش را به دور یک دختر کاملاً جدید گرفته است / من قلبم را می گرفتم ، او او را انتخاب می کرد” ، ظاهراً به جو اشاره می کرد که بعد از جدایی با کامیلا بل ادامه می دهد .

اندکی پس از افتادن قطعه در 7 آوریل ، سوفی ترنر به طور سرسری واکنش خود را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و نوشت: “این یک مرحله نیست.” سوفی در کنار عکسی از جلد این آهنگ ، تیلور را تگ کرده و سپس پاسخ داد: “خم شدن برای همیشه زانو برای 👑 شمال”. خود جو هنوز پاسخی نداده است ، اما شایعات حاکی از آن است که تیلور هنگام تولد دخترشان در ژوئیه گذشته ، هدیه ای به او و سوفی فرستاد ، بنابراین به نظر می رسد اینجا خون بدی وجود ندارد هوم . . ما تعجب می کنیم که آیا تیلور قبل از انداختن آهنگ سرش را به جو و سوفی داد؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>