واکنش لی-آن پینوک به توییت های رنگ آمیزی آندره گری

[ad_1]

هشدار: برای انتشار تا ساعت 00:00:01 در تاریخ 04/05/2021 آغاز شده است - نام برنامه: Leigh-Anne: Race، Pop، Power - TX: n / a - قسمت: n / a (شماره 1) - نمایش های عکس : +++ انتشار این تصاویر کاملاً تحریم شده تا ساعت 00.01 سه شنبه 4 مه 2021 +++ Leigh-Anne Pinnock - (C) Dragonfly - عکاس: Richard Ansett

مستند لی- آن پینوک لی آن: نژاد ، پاپ و قدرت در بی بی سی سه ، تجربه نژادپرستی ستاره کوچک میکس را در صنعت موسیقی و تفاوت آن با تجربیات سایر هنرمندان زن سیاه پوست در انگلستان بررسی می کند.

هرکسی که زمینه خود را برای ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی قرار دهد ، باید جشن بگیرد و من احترام تازه ای برای لی آن پینوک به عنوان یک شخص و به عنوان یک هنرمند قائلم. متأسفانه هنگام تماشای این مستند ارتباط کامل با پیام ضد نژادپرستی دشوار بود زیرا شریک زندگی او ، آندره گری ، فوتبالیست ، در سال 2012 در توییتر نظرات رنگی و همجنسگرایانه را به اشتراک گذاشت. اگرچه او از چندین بار عذرخواهی کرده است ، چگونه پینوک تنها پس از چند ماه دوست داشتن با گری توانست از توییت های خود عبور کند. آیا اگر بفهمید که وی در گذشته دیدگاه های مشکل آفرینی داشته است ، آیا به دوستی ادامه می دهید؟ و چگونه افراد باید از بخشش استفاده کنند؟

پینوک در این باره گفت: “من و آندره فقط چند ماه بود که بیرون رفته بودیم که چند توییت توهین آمیز که سالها قبل از ملاقات ما نوشته بود توسط مطبوعات دریافت شد ،” لی آن: نژاد ، پاپ و قدرت. “او هشت سال پیش آنها را نوشت و من الان می دانم که این توییت ها نمونه بارز رنگ آمیزی بود.” در توئیت گری از 11 مارس 2021 آمده است: “دختران سیاه پوست با رژ لب قرمز مانند نان تست سوخته با مربا روی آن است” ، که سه ماه بعد از توئیت گری نوشت: “آیا من هستم یا همه جا همجنسگرایان وجود دارد؟” # سوختن # مرگ # MakesMeSick “. گری در زمان توئیت ها 20 ساله بود.

تنها پس از چند ماه دوست یابی ، پرچم قرمز کافی برای دور شدن از من بود – اما گفتن چیزی و انجام واقعی آن وقتی که در موقعیتی بین قلب و اعتقادات قرار می گیرید آسان نیست.

در این مستند ، پینوک توضیح داد که هرگز نخواهد فهمید که یک زن پوست تیره است و دیدن توییت های گری باعث شد “کمی بیمار شود”. گری تلاش کرد تا به پینوک توضیح دهد که “این همان چیزی است که وقتی کودک هستید اتفاق می افتد. شما محصولی از محیط اطراف خود می شوید. بنابراین ، هر روز که در اطراف خود باشید ، و در این زمینه آموزش ندیده ، یا در معرض چرا اشتباه است ، به نوعی می چسبد. ”

پینوک پرسید: “اما هنوز هم آن دیدگاه ها را در آن زمان داریم؟”

گری گفت: “هیچ بهانه ای وجود ندارد.” “وقتی همه چیز بیرون آمد ، من خجالت کشیدم ، شرمنده ، ناامید شدم ، و در عین حال مجبور شدم در این باره مرد باشم. من این اشتباه را کردم و یاد گرفتم ، و خودم را آموزش دادم و بزرگ شدم اینکه بفهمم چقدر توهین آمیز و چقدر اشتباه است ، چه کاری کردم. من حتی در جوانی نژادپرستی را درک نمی کردم. ما همیشه یکدیگر را از بین می بردیم و هر چیز دیگری را. هرگز هیچ کینه توزی در آن وجود ندارد ، اما این بهانه ای نیست . از میراث جامائیکا ، این یک میراث سخت است. فکر می کنم شاید کمی از خود نفرت باشد. “

“در آن زمان؟ برای خودت؟” پینوک پرسید.

“نه ، من فکر می کنم این یک چیز سیاه بود. من فکر می کنم اکنون این اتفاق افتاده است ، هنوز در جامائیکا ، مردم نمی خواهند در جامائیکا پوست تیره داشته باشند. سفید کننده های زیادی وجود دارد و هر آنچه اتفاق می افتد ، و سبکتر بودن آن جالب است. شما این موارد را انتخاب می کنید. شاید برای یک فرد سبک پوست مثل خودم شوخی با این موضوع راحت تر باشد. ”

پینوک افزود: “ما می توانستیم یک فرزند داشته باشیم و ممکن است تیره تر از ما بیرون بیاید.” “شما فقط نمی دانید. این نوع دیدگاهها مخصوصاً در مورد زنان پوست تیره ، عصبانیت و ضربه زیادی وجود دارد ، زیرا آن دیدگاههایی که در گذشته داشتید ، به نوع مشاهده زنان پوست تیره می افزاید.”

وقتی کسی را دوست داریم ، یافتن دلسوزی برای توانایی رشد و تغییر در یک شخص آسان است. فرهنگ لغو چنان بر افراط و تفکرات حق با کیست و چه کسی نادرست متمرکز است ، به طوری که غالباً سیستمی مشابه با سیستمی که می خواهد آن را از بین ببرد ، ایجاد می کند. دادگاه افکار عمومی ضروری است ، اما گاهی اوقات می تواند بر توانایی ما در بخشش مردم و در عین حال پاسخگو بودن آنها تأثیر بگذارد ، زیرا انجام هر دو امکان پذیر است.

وقتی نوبت به عدالت اجتماعی می رسد ، هیچ کس خواهان افراد کامل نیست ، فقط افرادی با ذهن باز که تمایل به انجام کارهایی دارند که پینوک با مستند جدیدش نشان داده است.

آیا بعد از فهمیدن اینکه وی در گذشته دارای عقاید نژادپرستانه ، تبعیض جنسی یا همجنسگرایانه بوده اید ، به دوستی ادامه می دهید؟ تنها پس از چند ماه دوست یابی ، پرچم قرمز کافی برای دور شدن از من بود – اما گفتن چیزی و انجام واقعی آن وقتی که در موقعیتی بین قلب و اعتقادات قرار می گیرید آسان نیست. من می فهمم که چرا پینوک بخشش را انتخاب کرده است ، و این آخرین مرحله برای حرکت به جلو است. اما همه ما نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد نحوه انجام آن مکالمه داریم تا درک کنیم که این نوع وضوح چگونه است. تا آن زمان ، ما فقط می توانیم حدس بزنیم.

برای زنان جوان رنگین پوست ، پرهیز از زنان پوست تیره یکی از بزرگترین پرچم های قرمز برای یک رابطه بالقوه یا حتی نوع نگاه آنها به یک چهره مشهور است. صحبت با دو بهترین دوست دختر من – یک دستیار تولید سیاه از شمال لندن و یک کارمند دولت هند از اسکس – نفرت از خود در نتیجه رنگ آمیزی یک آسیب شخصی است ، اما وقتی این دیدگاه ها را سلاح می کنید و از آنها برای حمله به افراد دیگر استفاده می کنید ، هر دو دوست من در ارتباط با ستاره هایی مانند مایا جاما یا A $ AP Rocky مشکل دارند زیرا آنها در سال های گذشته توییت های رنگ آمیزی در مورد زنان پوست تیره به اشتراک گذاشته اند. جاما از آن زمان به دلیل ناآگاهی خود عذرخواهی کرد و توسط بلک توئیتر به او فرصت دوم داده شد ، در حالی که راکی ​​دلیل این واکنش آنلاین حساسیت زنان سیاه پوست بود.

در مورد پینوک و گری ، آنها اعتراف کردند لی آن: نژاد ، پاپ و قدرت که هیچ یک از آنها واقعاً نژادپرستی یا ظرافتهای رنگ آمیزی را زیر سوال نبردند در حالی که در یک محیط عمدتا سفید رنگ رشد می کردند. وقتی برای اولین بار خودمان را در مورد یک ایدئولوژی آموزش می دهیم ، همه حق دارند که اشتباه کنند ، سپس عذرخواهی می کنند ، برای یادگیری وقت می گذارند و برای تغییر مثبت فشار می آورند. دلیل اینکه بسیاری از جوانان ، به ویژه زنان رنگین پوست ، در عبور از منظره های مشکل دار ستاره هایی مانند خاکستری و جاما مشکل دارند این است که عذرخواهی معمولاً جایی است که مکالمه متوقف می شود – اما پینوک متعهد به تغییر آن است.

وقتی نوبت به عدالت اجتماعی می رسد ، هیچ کس خواهان افراد کامل نیست ، فقط افرادی با ذهن باز که مایل به انجام کارهایی هستند که پینوک با مستند جدیدش نشان داده است. لی آن: نژاد ، پاپ و قدرت ما را متقاعد کرد که ستاره پاپ به ضد نژاد پرستی متعهد است و با راه اندازی سازمان غیر انتفاعی The Black Fund توسط خودش ، خانواده گری و پینوک ، به نظر می رسد که او تمام سیستم پشتیبانی خود را برای سفر در نظر گرفته است.

لی آن: نژاد ، پاپ و قدرت اکنون در BBC iPlayer برای پخش در دسترس است.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>