واکنش AOC به حکم گناهکارانه درک شووین را تماشا کنید | ویدئو

[ad_1]

اندکی پس از آنکه افسر سابق پلیس مینیاپولیس ، درک شووین به اتهام قتل جورج فلوید ، به جرم تمام اتهامات ، مقصر شناخته شد ، الکساندریا اوکاسیو-کورتز وقت صرف کرد تا به “احساسات پیچیده” حکم ختم شود. در ویدئوی زنده اینستاگرام که در جلوی ساختمان کاپیتول فیلمبرداری شده است ، نماینده نیویورک نحوه محکومیت شووین را فقط یک قدم کوچک در بازنگری لازم در سیستم های پلیس و دادگستری کیفری امریکا شکست.

AOC با تکرار احساسات مشابهی که کوری بوش ، هم عضو کنگره و عضو تیم ملی در سخنرانی خود پس از صدور حکم 20 فوریه اعلام کرد ، شروع کرد و توضیح داد که وی چگونه معتقد است عدالت هنوز تحقق نیافته است. اوكاسیو كورتز گفت: “این عدالت نیست.” “عدالت جورج فلوید است که امشب به خانه می رود تا در کنار خانواده اش باشد. عدالت این است که آدام تولدو امشب توسط مادرش درگیر می شود. عدالت زمانی است که شما را به سمت خود می کشند ، به عنوان بخشی از این تعامل اسلحه وجود ندارد زیرا چراغ جلو دارید عدالت همان سیستم مدرسه شما است که از خط لوله مدرسه به زندان یا بخشی از آن نیست. عدالت یک شهرداری و دولتی است که برای نظامی و تسلیحات بیش از ارزش مراقبت های بهداشتی ، آموزشی و مسکن ارزش ندارد. ”

وی اضافه کرد که مردد است که این محکومیت را “مسئولیت کامل” بخواند زیرا چندین افسر پلیس دیگر وجود دارد – به نام های تو تائو ، جی الکساندر کوئنگ و توماس لین – که در صحنه دستگیری مرگبار فلوید بودند و هنوز به اتهام کمک و همکاری در قتلش محکوم شود. وی به بینندگان یادآوری کرد: “فقط درک شووین نبود.”

“احکام جایگزینی برای تغییر سیاست نیستند.”

نماینده دموکرات در ادامه توضیح داد که چگونه محکومیت شووین به معنای “کارکرد” سیستم عدالت کیفری نیست آنگونه که باید ، و بسیاری از سیاستهای جدید هنوز برای ایجاد تغییر از ابتدا لازم است. وی گفت: “من همچنین نمی خواهم که این لحظه به گونه ای تنظیم شود که این سیستم کار می کند زیرا کار نمی کند.” “این واقعیت که همه ما به تلویزیون چسبیده بودیم زیرا در مقابل چشمانمان قتلی را دیدیم ، و با این حال نمی دانستیم که آیا حکم مجرمی صادر می شود ، همه چیز را برای شما بازگو می کند … احکام مجازات نیستند جایگزینی برای تغییر سیاست. هیئت منصفه ای که وظیفه خود را در سیستم خود انجام می دهد جایگزینی برای ما نیست که وظیفه خود را در آن سیستم انجام می دهیم. ”

وی افزود که تغییر سیاست فراتر از تصویب قانون جورج فلوید در قانون پلیس است که هدف آن سرکوب مسئولین اجرای قانون برای رفتارهای ناشایست و اعمال تبعیض آمیز پلیس است. وی گفت: “این مربوط به دوربین و آموزش مجدد و نگه داشتن خفگی نیست. این مربوط به تغییر چگونگی ساختار جامعه ما و ارزیابی زندگی سیاه است” ، وی بعداً خاطر نشان كرد كه محكومیت شووین باید به عنوان یك “لحظه” اصلی تلقی شود تا ” وضوح.” “این پایان نمی یابد تا زمانی که ما به نژادپرستی گسترده ، سیستمی و نهادی در ایالات متحده بپردازیم که خواهران و برادران سیاه پوست ، خواهران و برادران قهوه ای ، خواهران و برادران بومی ما کمتر از انسان است.”

“وقت ادامه دادن است. ما باید ادامه دهیم.”

Ocasio-Cortez ویدئوی زنده اینستاگرام خود را با یک فراخوان شروع به عمل برای بازدیدکنندگان به پایان رساند. وی گفت: “به فشار خود ادامه دهید و به جنگ ادامه دهید زیرا ما فقط نمی توانیم تصور كنیم كه حكمی اتفاق می افتد و مانند این عمل می كند كه از ما و همه افراد در این كشور محافظت خواهد كرد.” “ما نمی توانیم با آن جابجا شویم. این اساسی ترین ریزه کاری است.. وقت آن است که ادامه دهیم. ما باید ادامه دهیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>