واکنش Regé-Jean Page به نامزد شدن امی در سال 2021 را بخوانید

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 29 ژانویه: رگه-ژان پیج در مهمانی dunhill و Dylan Jones Pre-BAFTA در ملاقات dunhill Bourdon House در 29 ژانویه 2020 در لندن ، انگلستان شرکت کرد.  (عکس از دیوید ام. بنت / دیو بنت / گتی ایماژ برای dunhill)

منبع تصویر: گتی / دیوید ام. بنت

تصویری غیرممکن و جذاب Regé-Jean Page از دوک استینگ سیمون باست در بریجتون نامزد دریافت جایزه امی شده است. واکنش او؟ به همان اندازه جذاب

این بازیگر روز سه شنبه در پاسخ به اخباری مبنی بر نامزد شدن برای بازیگر نقش اول برجسته در یک سریال درام برای مراسم اعطای جایزه در 19 سپتامبر نوشت: “دیده شدن شادی آور است.” خدمه – “یک گروه خیره کننده از هنرمندان” – در 12 نامزدی که سریال نتفلیکس دریافت کرد ، از جمله برای مجموعه های نمایشی برجسته. پیج همچنین نامزدی Emmy Arts Creative را برای عشق سیلوی، که در آن او در یک نقش مکمل ظاهر شد. پیج پس از ذکر نامزدهای فراوان ، نوشت: “و 1 پسر خسته و خوشحال که باید بخشی از همه اینها باشد.”

این اولین نامزدی امی پیج از زمان شروع حرفه بازیگری بیش از یک دهه پیش در سال 2004 است. این همچنین یک خداحافظی مناسب با محبوب است بریجتون شخصیت ، همانطور که پیج در آوریل اعلام کرد که برای فصل دو برنخواهد گشت. پیج گفت تنوع در آن زمان ، “سایمون این بمب یک آنتاگونیست یک فصل بود ، برای اصلاح و یافتن شخصیت واقعی خود از طریق دافنه. من فکر می کنم یکی از شجاع ترین چیزها در مورد ژانر عاشقانه این است که به مردم پایان خوبی بدهد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>