وبلاگ نویسان زیبایی مسلمان که به من کمک کرده اند با استفاده از خودم آرایش کنند

[ad_1]

من سالی را پیدا کردم وقتی که برای یافتن لباس های متوسط ​​تلاش می کردم. قبل از پیدا کردن صفحه او ، من در پوشیدن ساتن مردد بودم ، زیرا فکر می کردم این خیلی زیبا است ، اما او به من الهام کرد که به خارج از منطقه راحتی خود بروم. لب های قرمز و سبک خیره کننده او الهام بخش جسورانه و یادآوری شخصی برای من است که همیشه به خودم وفادار بمانم.

با احترام Aysha Harun

آرایش همیشه منبع خلاقیت من بوده است. عایشه هارون چندین “مرحله” زیبایی را پشت سر گذاشته است ، و در حالی که به من گفت که قطعاً از ظاهر دراماتیک و جسورانه گذشته است ، او دوست دارد سفر خود را با آرایش و زیبایی آنلاین به اشتراک بگذارد.

“امروز من از آرایش برای تقویت ویژگی های طبیعی خود و تعریف و تمجید از سبک شخصی خود استفاده می کنم. اشتباه نکنید ، من زنده برای روزهای بدون آرایش من نیز. راستش ، من احساس می کنم با آن یا بدون آن زیبا هستم! “هارون می گوید.

به عنوان کسی که رنگ پوست زیتونی دارد ، پیدا کردن سایه ای کاملاً متناسب با پوست برای من بسیار دشوار بود. هر وقت به سفورا می رفتم ، همیشه گزینه ای به من داده می شد که برای من یا خیلی زرد یا بیش از حد رنگ پریده بود. من هارون را در یوتیوب و اینستاگرام ، جایی که او نکاتی در مورد چگونگی یافتن بهترین پایه برای رنگ پوست شما داشت ، دیدم. از طریق آموزش های آرایش و مشاوره او در مورد استفاده از مارک های آرایشی ، بیشتر از رنگ پوست زیتون خود قدردانی کردم.

سفر من برای دستیابی به توانمندی از طریق زیبایی و آرایش به عنوان یک زن مسلمان همزمان با رشد من همراه با نمایندگی ما در این صنایع تکامل یافته است. من بسیار سپاسگزارم از بسیاری از وبلاگ نویسان خارج که ایمان و تجربیات من را به اشتراک می گذارند و زمینه را برای زنان جوان مانند من فراهم می کنند تا از آنچه هستم احساس راحتی ، اعتماد به نفس و خوشحالی کنند.


درباره زیبایی و هویت بیشتر بخوانید:

آرایش به من آموخت که به عقب بودن و معلولیت افتخار کنم

سیاه پادشاه است و موهای ما تاج ماست

چرا 11 طرفدار زیبایی جزیره آسیایی و اقیانوسیه-آمریکایی کار خود را آغاز کردند


اکنون آلیشیا کیز را ببینید که 10 دقیقه از روال زیبایی خود را خراب می کند:

مالیا ناز شاعر کشمیری و پاکستانی است. می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید @مالیاناز.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>