ورزشکاران به BTS نگاهی می اندازند به دهکده المپیک توکیو در TikTok

[ad_1]

اگر تا به حال آرزوی حضور در المپیک را داشته اید ، ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که ورزشکاران وقتی برای کسب مدال رقابت نمی کنند ، چه می کنند؟ این رویدادها (و تمرینات) کسری از وقت ورزشکاران را در زمین های تمرین خود می گذرانند ، به همین دلیل است که کشور میزبان آنها را با یک محوطه و فعالیت گسترده در دهکده المپیک آماده می کند ، به علاوه یک کافه تریا که غذاهای متنوع و متنوعی را سرو می کند. اقامتگاههای غذایی.

محدودیت های COVID-19 ، سازمان دهندگان را ملزم به سازگاری دهکده کرده است ، این بدان معناست که ورزشکاران سایر کشورها قادر نیستند به اندازه سالهای گذشته با یکدیگر مخلوط شوند. با این حال ، TikToks از بازی ها نشان می دهد که هنوز تعداد زیادی از رقبا برای انجام و لذت بردن از وقت خاموش خود دارند. ورزشکاران از سراسر جهان در حال به اشتراک گذاشتن فیلم هایی در شبکه های اجتماعی هستند و با نگاهی اجمالی به واقعی “یک روز در زندگی” یک المپیکی می گویند. دهکده را از دیدگاه آنها در فیلم های پیش رو مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>