ورزشکاران تیم GB برای تماشای بازی های المپیک تابستانی 2020 توکیو

[ad_1]

نیمه اول سال 2021 سهم نسبتاً خوبی از افت و خیز به انگلستان داده است. با کاهش و ریزش بهبودی همه گیر دسته جمعی ما ، بسته به اخبار روز احساس می شود گویی ما را سوار بر یک غلتک اتومبیل سواری می کنند. همین ماه گذشته ، امیدهای ما افزایش یافت و باعث افزایش غرور میهن پرستی شد زیرا انگلیس نزدیک بود قهرمانی فوتبال اروپا را برای سال 2021 انجام دهد ، اما در مسابقه نهایی شکست خورد.

اما اجازه ندهید که این اشتیاق در زادگاهش کمرنگ شود ، زیرا در چند هفته آینده با تشویق انگلیس در بازیهای المپیک تابستانی در توکیو ، ژاپن که از 23 ژوئیه تا 8 اوت برگزار می شود ، می توانیم مورد تشویق قرار بگیریم. این بازی ها هنوز هم با نام Tokyo 2020 شناخته می شوند ، تا این واقعیت را نشان دهد که شیوع COVID-19 وقایعی را که قرار بود در تابستان گذشته برگزار شود ، به تعویق انداخت.

به نظر می رسد که تیم بریتانیای کبیر در تعطیلات سال 2020 جنبش زیادی از دست نداده است ، زیرا همه منابع نشان می دهند که ورزشکاران ما هنوز آتش سوزی 2021 را بر عهده دارند. برخی از هیجان انگیزترین ورزشکاران نماینده GB GB در سال جاری زنان ما هستند رقبای پارالمپیک. پس از خواندن برخی از موفقیتهای عالی این ورزشکاران ، تعجب نکنید اگر متوجه شدید که Union Jack خود را در شرکتهای مختلف ما تکان می دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه امیدهای المپیک و پارالمپیک ، به TeamGB.com مراجعه کنید. المپیک و پارالمپیک توکیو را در تابستان امسال از طریق BBC One و BBC Two تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>