وسواس با پادکست خط وظیفه که توسط کریگ پارکینسون برگزار می شود

[ad_1]

ما می دانیم که شما از قبل واقعیت سری ششم را تجربه کرده اید خط وظیفه در 21 مارس به بی بی سی برمی گردد. اما آنچه ممکن است شما ندانید پادکست است وسواس به . . . خط وظیفه همچنین در حال بازگشت به صداهای بی بی سی است تا جایگاه شایسته خود را به عنوان همراه شما درگیر معرفی کند.

با اينكه خط وظیفه برای ششمین فصل خود در بی بی سی برمی گردد ، در واقع این تنها فصل دوم پادکست است. آنها که توسط لولی آدفوپ و برت گلدشتاین میزبانی می شوند ، دقیقاً پس از پخش آن از تلویزیون ، قسمت را با یک قسمت هیجان انگیز تشریح می کنند. (این بدان معناست که اگر واقعاً نمی خواهید برای بار دوم بنشینید و تماشای آن را تجربه کنید ، این بهترین روش برای جلب نظر آخرین سری است).

در این فصل ، پادکست کریگ پارکینسون (بازیگر نقش دی متیو “The Caddy” Cottan) عضو سابق بازی ، کمی متفاوت است. هر هفته ، پارکینسون هر قسمت را با جزئیات پزشکی قانونی ، همراه با ابرقهرمانان مشهور و اعضای دیگر بازیگران ، گذشته و حال ، شانه می زند.

پارکینسون در بیانیه مطبوعاتی بی بی سی گفت: “به عنوان کسی که در درون خود عمیق بوده است ،” من کاملا می دانم که ما برای یک اتومبیلرانی سوار شویم و هفته به هفته میزبان پادکست خواهیم بود ، ما من قادر خواهم بود به عمق پرونده ها و نظریه های فن AC-12 بپردازم. “

فصل پیش رو در حال حاضر به عنوان یک همکار شناخته می شود ، و تکیه گاه تازه تازگی BBC ، Shalom Brune-Franklin به عنوان DC Chloe Bishop به جمع بازیگران پیوست. او در کنار ویکی مک کلور بازی می کند ، که در حال تکرار نقش خود به عنوان DI Kate Fleming است ، به علاوه Adrian Dunbar در نقش سرپرست Ted Hastings و مارتین Compston در نقش DS Steve Arnott. در این مرحله مشخص نیست که آیا Brune-Franklin پلیس خوبی خواهد بود یا یک پلیس فاسد که به AC-12 نفوذ می کند و ما فقط نمی توانیم منتظر بمانیم تا همه این اتفاقات رخ دهد.

فصل جدید خط وظیفه از 21 مارس و. هر هفته در بی بی سی پخش می شود وسواس به . . . خط وظیفه پادکست در همان روز قسمت ها کاهش می یابد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>