وضعیت روابط ملکه با هری و مگان

[ad_1]

حتی اگر آنها از مقام ارشد سلطنتی کنار رفته اند ، پرنس هری و مگان مارکل هنوز با ملکه الیزابت دوم رابطه خوبی دارند. این زوجین در جریان گفتگوی همه جانبه و انفجاری خود با اپرا وینفری در 7 مارس ، روشن کردند که رابطه آنها در حال حاضر با پادشاه در حال انجام چگونه است. بعد از اینکه مگان اولین ملاقات “دوست داشتنی” خود را به یاد آورد ، دوک و دوشس ساسکس رکورد خود را تنظیم کردند و گفتند که هنگام اعلام خروج سلطنتی خود در ژانویه 2020 ، ملکه را کور نکردند. “من هرگز مادربزرگم را کور نکردم. من احترام زیادی قائلم برای او ، “هری گفت.

در طی نکته دیگری در این مصاحبه ، هری فاش کرد ، “من در سال گذشته بیش از آنچه که سالها صحبت کرده ام با مادربزرگم صحبت کرده ام.” وی همچنین تأیید کرد که آنها چند تماس زوم با پسر 1 ساله خود Archie انجام داده اند. “من و مادربزرگم واقعاً رابطه و تفاهم خوبی داریم. من احترام زیادی برای او قائلم. او فرمانده کل من است ، درست است؟”

مگان همچنین فاش کرد که پس از اطلاع از اینکه شاهزاده فیلیپ اخیراً در بیمارستان بستری است ، شخصاً با ملکه تماس گرفت. “امروز صبح ، من زودتر از ساعت H بیدار شدم ، و یادداشتی از شخصی از تیم ما در انگلیس را دیدم که می گوید دوک ادینبورگ به بیمارستان رفته است ، اما من فقط تلفن را برداشتم و فقط برای بررسی ملکه تماس گرفتم در ، “مگان به اپرا گفت. “این همان کاری است که ما انجام می دهیم.”

قبل از مصاحبه با اپرا ، هری فاش کرد که ملکه ارچی را برای کریسمس یک سازنده وافل فرستاده است زیرا او عاشق خوردن وافل برای صبحانه است. بنابراین ، براساس آنچه هری و مگان تاکنون به اشتراک گذاشته اند ، می توان گفت که رابطه آنها با ملکه هنوز ادامه دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>