ونوس ویلیامز رویکرد نمادین خود را در مطبوعات تنیس به اشتراک گذاشت

[ad_1]

مادرید ، اسپانیا - 30 آوریل: ونوس ویلیامز از ایالات متحده در مسابقات مجردی زنان خود مقابل جنیفر بردی از ایالات متحده در روز دوم WTA 1000 - Mutua Madrid Open 2021 در La Caja Magica در تاریخ 30 آوریل 2021 در مادرید ، اسپانیا جشن می گیرد ( عکس از Oscar J. Barroso / Europa Press Sports از طریق گتی ایماژ)منبع تصویر: گتی / اسکار جی باروزو

ونوس ویلیامز رویکردی در مورد نظارت رسانه ای دارد که منعکس کننده دهه ها تجربه وی است. در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی فرانسوی اوپن در تاریخ 1 ژوئن ، ستاره تنیس به بحث درمورد پروتکل تنیس و سلامت روان ورزشکاران پرداخت و دیدگاه خود را در مورد مطبوعات ، تمایلات تهاجمی آن و نحوه مدیریت همه اینها ارائه داد. اگرچه ممکن است از اصطلاح “قطره میکروفن” بیش از حد استفاده شود ، اما این لحظه مطمئناً با توصیف متناسب است.

ونوس به خبرنگاران گفت: “برای من شخصاً نحوه برخورد من این بود که می دانم تک تک افرادی که از من سالی می پرسند نمی توانند مثل من بازی کنند و هرگز نخواهم کرد.” “بنابراین ، مهم نیست که چه می گویید ، یا چه می نویسید ، شما هرگز برای من شمع روشن نخواهید کرد. بنابراین ، من اینگونه برخورد می کنم ، اما هر شخص متفاوت با آن برخورد می کند.”

این اتفاق یک روز پس از کناره گیری نائومی اوساکا از مسابقات آزاد فرانسه پس از اعلام قبلی انجام عدم فشار از جمله کنفرانس های مطبوعاتی بعد از بازی در طول مسابقات انجام شد. در بیانیه اولیه خود ، نائومی در مورد غلیان شدید پس از مسابقات ، و چگونگی انجام آن دشوار صحبت کرد. وی نوشت: “من قصد ندارم خودم را در معرض افرادی قرار دهم که به من شک دارند.” “من دلیل آن را نمی فهمم.”

سرانجام نائومی به دلیل انصراف از اولین کنفرانس مطبوعاتی خود ، که منجر به تصمیم وی برای کناره گیری شد ، 15000 دلار جریمه شد (تقریباً 10،600 پوند). “اگرچه مطبوعات تنیس همیشه با من مهربان بوده اند (و من می خواهم به خصوص از همه روزنامه نگاران باحال که ممکن است صدمه دیده ام عذرخواهی کنم) ، من یک سخنران عمومی نیستم و قبل از صحبت با رسانه های جهان موج های اضطرابی زیادی را دریافت می کنم ، ” او گفت. “من احساس می کنم که قوانین در قسمت هایی کاملاً قدیمی شده اند و می خواستم این موضوع را برجسته کنم.”

ونوس همچنین از نائومی پشتیبانی خود را ارائه داد ، و در اینستاگرام اظهار نظر کرد ، “خیلی به شما افتخار می کنیم. مراقب خود باشید و به زودی شاهد پیروزی خود خواهید بود!”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>