وکیل به زوم تماس با فیلتر گربه می پیوندد | ویدئو

[ad_1]

“من اینجا زنده هستم. من گربه نیستم.”

یک جدول زمانی سالم تمیز کنید ، بیایید درست! روز سه شنبه ، راد پونتون ، وكس تگزاس ، پس از آنكه به طور تصادفی با یك فیلتر گربه Zoom كه روی صورتش قرار گرفته بود ، به جلسه دادگاه مجازی پیوست ، مورد توجه قرار گرفت. در ویدئویی که توسط قاضی رئیس هیئت رئیسه روی فرگوسن به اشتراک گذاشته شده است ، پونتون به عنوان یک بچه گربه سفید شایان ستایش ظاهر می شود و چشمانش تقریباً اشک آور است شرک حق رای دادن فیلم. در حالی که یک پنتون سر و صدا برای مقابله با خطای فنی تلاش می کرد ، گیبس بائر ، یکی دیگر از وکلای تماس ، عینک خود را پرتاب کرد تا توضیح دهد ، “من دستیارم را اینجا آورده ام و او می خواهد آن را برطرف کند ، اما اوه. من آماده ام تا با آن جلو بروم. من اینجا زنده هستم. من گربه نیستم. ” هاه ، در مورد یک ورزش خوب صحبت کنید!

قاضی فرگوسن این فیلم سرگرم کننده و کاملاً قابل گفتگو را در یوتیوب به اشتراک گذاشت و فقط در یک روز بیش از سه میلیون بازدید داشت. در توییتر، او شرایط را روشن کرد، نوشتن ، “نکته مهم در مورد بزرگنمایی: اگر کودکی از رایانه شما استفاده کرده است ، قبل از اینکه به جلسه شنوایی مجازی بپیوندید ، گزینه های Zoom Video را بررسی کنید تا مطمئن شوید فیلترها خاموش هستند. این بچه گربه فقط در مورد پرونده 394 اعلام رسمی کرد [District Court of Texas]”” وی افزود ، “این لحظات سرگرم کننده محصول جانبی فداکاری حرفه وکالت برای اطمینان از ادامه کار سیستم عدالت در این دوران سخت است. همه افراد درگیر با وقار این کار را انجام دادند و وکیل فیلتر شده لطف خارق العاده ای از خود نشان داد حرفه ای واقعی در اطراف! ”

در همین حال ، پونتون نیز در مصاحبه با همان احساسات مشابه را تکرار کرد واشنگتن پست، گفت: “من در ابتدا نگران این موضوع بودم ، اما بعد فهمیدم که ویروسی می شود اگر کشور بتواند لحظه ای بخواهد با هزینه من لحظه ای به گربه من بخندد ، من آن را می گیرم. سال ” اگر قصد دارید این اقدام را به نام شوخی کردن همکاران خود انجام دهید ، این راهنمای مفید را برای استفاده از لنزهای Snapchat در تماس های زوم بررسی کنید تا بیاموزید چگونه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>