ویدئوی TikTok لیزو: در هنگام تغییر سبک زندگی خود را دوست داشته باشید

[ad_1]

lizzo

من وقتی از بدنم متنفر بودم به عکسهای قدیمی خودم نگاه می کردم و می گفتم “آن زمان حالم خیلی خوب بود!” .. حالا هر لحظه از همه من قدردانی می کنم!

sound صدای اصلی – lizzo

در این سال گذشته ، لیزو متعهد به تغییر سبک زندگی شد ، که شامل کاهش مصرف الکل ، مدیتیشن ، تمرین کردن ، تهیه اسموتی و انتقال به خوردن غذاهای وگان بود. او یک مقایسه همزمان در TikTok به اشتراک گذاشت اما می خواست یادآوری کند که در هر دو عکس ، او خوشحال است. او خاطرنشان كرد كه در حالي كه ليزو در فوريه سال 2020 در حال مسافرت بود و به سختي كار مي كرد تا نمايش ها را برگزار كند و در آن حضور داشته باشد ، ليزو در فوريه 2021 وقت بيشتري براي خود دارد.

لیزو در ویدئوی فوق با ارجاع به دو تصویر مختلف می گوید: “هر دو دختر خوشحال هستند.” “این مهمترین قسمت در مورد سبک زندگی و دوست داشتن بدن است.” وی نتیجه گرفت ، “شرمساری مردم تفاوتی ایجاد نمی کند. دوست داشتن مردم برای آنچه که هستند انجام می دهد.”

پیام لیزو دست به دست هم می دهد با آنچه او مدتی موعظه کرده است. گرچه این همیشه سیاه و سفید نیست ، اما این هنرمند یاد گرفته است که بدن خود را جشن بگیرد ، از جمله به اشتراک گذاشتن یک ویدیوی زیبا از او صحبت می کند مثبت خود را به شکم. سفر سبک زندگی او که در مدت زمان یک سال آغاز کرد ، از یک مکان عاشقانه شروع شده و از یک مکان عاشقانه ادامه دارد و این یک پیام قدرتمند برای هر کسی است: حتی اگر می خواهید در سبک زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید ، در هر مرحله خود را دوست داشته باشید از راه مهمترین چیز است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>