ویدئو “در را باز بگذار” از Bruno Mars and Anderson .Pak

[ad_1]

وقتی ماه گذشته برونو مارس و اندرسون .پاک برای اولین بار ابرگروه خود را به نام Silk Sonic اعلام کردند ، ما می دانستیم که برای یک معاشرت واقعی به سر می بریم و اشتباه نکردیم. در روز جمعه ، گروه اولین تک آهنگ خود را با عنوان “Leave the Door Open” را با یک موزیک ویدئو متعلق به دهه 70 کنار گذاشت. “مریخ در آواز خوانی آواز می خواند:” ایما در را باز بگذار / ایما در را باز بگذار ، دختر “. “ایما در را باز می گذارد ، به این امید / كه تو احساسی را كه من احساس می كنم / و تو مرا می خواهی مثل امشب تو را می خواهم ، عزیزم / به من بگو كه در حال عبور هستی.” یکی از کاربران YouTube آهنگ R&B روان را کاملاً توصیف کرده و آن را با “یک نان دارچین لعاب دار خانگی گرم در صبح یکشنبه زمستانی” مقایسه کرده است.

البته ، “در را باز بگذار” فقط طعم آنچه در آینده می آید است. این گروه بعداً آلبومی کامل با عنوان منتشر خواهد کرد یک شب با سونیک سیلک با همکاری “میزبان مهمان ویژه Bootsy Collins”. در حالی که در حال بحث در مورد این پروژه با Zane Lowe از Apple Music بود موسیقی جدید روزانه، مریخ گفت .پاک همیشه “آتش روشن می کرد” و ایده های جدیدی را برای موسیقی خود ارائه می داد. وی افزود: “اندرسون وارد استودیو می شود و چیزی را در مغز من باز می کند که من قبلاً هرگز استفاده نکرده ام. این همان چیزی است که شما امیدوارید. الهام چگونه اتفاق می افتد ، می دانید؟ حتی فقط شنیدن صحبت های او ، نویسنده ترانه بودن ، گاهی اوقات می شنوید چیزهایی در صدای شما وجود دارد ، اما کار با هنرمندان دیگر و نحوه صحبت آنها را می شنوید. ناگهان شروع به تفکر متفاوت می کنید. ” اولین موزیک ویدیوی Silk Sonic را در بالا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>