ویدیوی آرام شدن پسر برادر با تمرینات نفس کشیدن

[ad_1]

تا اواسط 20 سالگی ام طول کشید تا منافع تمرینات تنفسی را در موقعیت های استرس زا کاملاً درک کنم ، اما یک کودک ویروسی قبلاً در سن 6 سالگی این ایده را فراگرفته بود. پسری شیرین به نام نوح اخیراً در حال آرامش گرفتن بود برادر 4 ساله خود ، کوری ، را با آموزش اینکه چگونه از نفس عمیق برای منحرف کردن بحران خود استفاده کند ، پایین بیاورد.

در یک کلیپ 21 ثانیه ای اولین بار توسط مادرشان در توییتر به اشتراک گذاشته شد، نوح به خواهر یا برادر زمزمه کننده خود دستور می دهد ، “دوباره نفس بکشید” ، با استفاده از دستان خود نفس کشیدن از طریق بینی و بازدم از طریق دهان را نشان می دهد. در پایان ، نوح با افتخار بر شانه کوری ضربه می زند و می گوید: “ببین؟ این به شما کمک می کند تا آرام شوید.” پاکسازی در راهرو هفت – ما یک گودال قلب ذوب شده داریم که روی زمین باقی مانده است.

هنگامی که مادرشان ، اشلی ، تعامل شایان ستایش را در توییتر منتشر کرد ، وی توضیح داد ، “کودک چهار ساله من در آستانه خشمگینی بود و کودک 6 ساله من به او کمک کرد تا تنفس خود را کنترل کند تا بتواند آرام شود. بگویید من کاملاً هوس بازی می کنم. ” وی همچنین در مورد منبع استرس کوری ، برای همه کسانی که سiringال می کردند ، پیش زمینه دیگری را به اشتراک گذاشت: “برخی از شما دلیل گریه او را پرسیدید ، او می خواست نینتندو بازی کند – اگر بچه دارید یا هر کس دیگری بوده اید ، می دانید که بعد از اینکه فقط یک میلی ثانیه به برق متصل شد کاملاً شارژ شد … به هر حال اینطور نبود و او شروع به فروپاشی کرد تا اینکه برادر بزرگ مداخله کند. ”

فقط در مدت دو روز ، فیلم اصلی اشلی در توییتر 6 میلیون بازدید و شمارش عظیم را به خود اختصاص داد و بسیاری از حساب های رسانه های اجتماعی آن را در سیستم عامل های دیگر بازنشر دادند ، بنابراین بیمار نوح را به اشتراک گذاشت و راه های گسترده ای را درمان کرد. سخنان من را علامت گذاری کنید: این پسر به مکانهایی می رود و من کاملاً قصد دارم با او در مکانهای گفته شده پایین خط برای درس تنفس تن به تن خودم ملاقات کنم. خداوند می داند که این روزها می توانم از آن استفاده کنم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>