ویدیوی Kiss My (Uh Oh) آن ماری و لیتل میکس را تماشا کنید

[ad_1]

Little Mix و Anne-Marie به تازگی یکی از حماسی ترین ویدیوهایی را که دیده ایم منتشر کرده اند و صادقانه بگویم ، ما هنوز در شوک هستیم. این ویدئو برای همکاری مورد انتظار آنها “Kiss My (Uh Oh)” است که آخرین تک آهنگ از آلبوم جدید آن ماری است ، درمان. این آهنگ خود نمونه ای آشنا از الهه لومیدی RNB دهه 90 ، از تک آهنگ “Never Leave You (Uh Oh)” را به نمایش می گذارد ، و این یک سرود پر سر و صدا است که برای سالهای آینده به ما می چسبد. این آهنگ با الهام از احساس آزادی و توانمندسازی خود ، به دنبال سرود تجزیه تابستان امسال است و اگر به ما بستگی داشت ، قطعاً اینگونه بود.

از نظر ویدیو ، ما می خواهیم آن را به عنوان یک بوگی توصیف کنیم ساقدوش عروس با اشاره ای از sass. این کار با آماده شدن آن ماری برای مهمانی در هواپیما برای شب مرغ خود آغاز می شود ، در حالی که میکس کوچولو محکم روی صندلی های خود نشسته و آماده عمل است ، قبل از اینکه آنها برای یک ماجراجویی وحشی حرکت کنند. پري ادواردز و لي آن پينوك باردار براي شبانه به اتاق هايشان بازنشسته مي شوند (با لباسهايي از ورساچه ، هيچ كمتر) ، در حالي كه آن ماري و جيد تيروال با شور و شوق سپس به يك نمايش نوار مردانه بخار مي روند كه نااميدكننده نيست. . .

ویدیوی باشکوه “Kiss My (Uh Oh)” را در بالا تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>