ویروس کرونا ویروس: سالن های ناخن چه زمانی در سال 2021 بازگشایی می شوند

[ad_1]

تکنسین ناخن هانا جونز در حالی که ناخن های مشتری Lynsey Scott را در اتاقهای زیبایی در Oxton ، Birkenhead ، شمال غربی انگلیس در 13 ژوئیه 2020 در اتاق زیبایی در Lynsey Scott محافظت می کند ، ماسک می پوشد ، زیرا با محدودیت های جدید در مورد قفل ویروس کرونا در انگلستان ، برای ایجاد ناخن آرامش بیشتری حاصل می شود. بارها ، سالن های زیبایی و سالن های خال کوبی برای افتتاح.  (عکس از پل الیس / خبرگزاری فرانسه) (عکس از پائول الیس / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

مدتی است که ما قادر به تهیه مانیکور تازه از تکنسین ناخن مورد علاقه خود هستیم اما با توجه به نقشه راه قفل شدن ویروس کرونا ، مدت زمان بیشتری منتظر نخواهیم بود. در 22 فوریه ، نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که بخش مراقبت شخصی ، که شامل سالن های زیبایی ، میله های ناخن و آرایشگاه ها است ، می تواند از 12 آوریل بازگشایی شود.

سالن های زیبایی که مجاز به بازگشایی هستند پروتکل COVID-19 تعیین شده در ژوئیه سال 2020 را دنبال می کنند ، که شامل اقدامات بهداشتی بیشتر ، سیستم های قرار ملاقات جدید و تعداد کمتری از مشتریان است. علی رغم اخبار جالب در مورد سرانجام تاریخ بازگشایی آرایشگاه های ناخن ، هنوز خبر روشنی درباره زمان مجاز شدن مجدد تکنسین های موبایل ناخن وجود ندارد

جانسون برای افتتاح سالن های ناخن در 12 آوریل تأکید کرد که چهار معیار انگلیس باید پیش از حرکت کشور در هر مرحله از قفل ، رعایت شود. این موارد شامل برنامه استقرار واکسن با موفقیت ادامه دارد ، داده ها نشان می دهد که واکسن ها به اندازه کافی در کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در افرادی که واکسینه شده اند ، میزان عفونت در معرض خطر افزایش موج بستری شدن در بیمارستان ها که باعث ایجاد فشار ناپایدار بر NHS می شود و ارزیابی خطر تغییر نمی کند. انواع جدید نگرانی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>