ویروس کرونا ویروس: چه زمانی سالن های زیبایی در سال 2021 بازگشایی می شوند

[ad_1]

TOPSHOT - ترزا شانگاجیکه ، مدیر Spa Experience Wimbledon ، با پوشیدن PPE (تجهیزات محافظت شخصی) کامل ، به مشتری خود ، لورن شاین ، در 15 آگوست 2020 ، درمان صورت در ویمبلدون ، جنوب لندن را انجام می دهد ، زیرا سالن های زیبایی ، اسپا و آرایشگاه ها باعث آرامش و آرامش آیین نامه هایی برای مبارزه با ویروس کرونا ، اکنون خدمات اضافی از جمله درمان های صورت را ارائه می دهد.  (عکس از نیکلاس HALLE'N / AFP) (عکس از NIKLAS HALLE'N / AFP از طریق گتی ایماژ)

در 22 فوریه ، نخست وزیر بوریس جانسون نقشه راه انگلیس را برای کاهش محدودیت های ویروس کرونا اعلام کرد. از 12 آوریل ، بخش مراقبت شخصی ، که شامل سالن های زیبایی ، آرایشگاه ها ، آرایشگران ، آرایشگاه های ناخن و استودیوهای خال کوبی است می تواند در انگلستان بازگشایی شود.

پس از بازگشایی ، سالن های زیبایی از پروتکل COVID-19 که در ژوئیه سال 2020 تنظیم شده است پیروی می کنند ، که شامل اقدامات بهداشتی بیشتر ، سیستم های قرار ملاقات جدید و تعداد کمتری از مشتریان است.

علیرغم خبرهای خوب برای صنعت ، تأییدیه ای در مورد تأثیر این تاریخ 12 آوریل بر درمانگران زیبایی سیار ارائه نشده است ، زیرا هیچ راهنمایی یا تاریخ مشخصی در مورد زمان مراجعه افراد به خانه های دیگر در خانه ارائه نشده است.

جانسون برای افتتاح سالن های زیبایی در 12 آوریل تأکید کرد که چهار معیار انگلیس باید قبل از حرکت کشور در هر مرحله از قفل ، رعایت شود. این موارد شامل ، برنامه استقرار واکسن با موفقیت ادامه دارد ، داده ها نشان می دهد که واکسن ها به اندازه کافی در کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در افرادی که واکسینه شده اند ، م effectiveثر هستند ، میزان عفونت باعث افزایش موج بستری شدن در بیمارستان ها و ایجاد فشار ناپایدار بر NHS نمی شود و ارزیابی خطر با تغییرات جدید نگرانی تغییر نکرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>