ویروس کرونا ویروس: چه زمانی Tattoo Studios در سال 2021 بازگشایی می شود؟

[ad_1]

به روزرسانی (22 فوریه ، 2021): مطابق با نقشه راه دولت برای کاهش محدودیت های قفل ، که نخست وزیر بوریس جانسون امروز به مجلس عوام ارائه داد ، به خالکوبی ها چراغ سبز برای بازگشایی در 12 آوریل 2021 در انگلستان داده شده است. وقتی انگلیس در 5 ژانویه 2021 به دلیل افزایش موارد ویروس کرونا ، مجدداً به یک قفل کشوری در سراسر کشور بازگشت ، مجبور شدند دوباره درهای خود را ببندند این خبر بسیار راحت است.

در حالی که جانسون در سخنرانی خود به صراحت از سالن های خال کوبی نام نبرد و هنوز جزئیات کامل نقشه راه در gov.uk بارگذاری نشده است ، خال کوبی ها به طور مداوم در بخش مراقبت شخصی به همراه مو ، ناخن و زیبایی گروه بندی شده اند سالنهای بیماری در همه گیر ، همه در 12 آوریل مجاز به افتتاح هستند.

با این حال ، برای تالارهای خال کوبی در 12 آوریل افتتاح می شود ، جانسون تأکید کرد که چهار معیار انگلیس باید پیش از حرکت کشور در هر مرحله از قفل ، رعایت شود. این موارد شامل ، برنامه استقرار واکسن با موفقیت ادامه دارد ، داده ها نشان می دهد که واکسن ها به اندازه کافی در کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در افرادی که واکسینه شده اند ، م effectiveثر هستند ، میزان عفونت باعث افزایش موج بستری شدن در بیمارستان ها و ایجاد فشار ناپایدار بر NHS نمی شود و ارزیابی خطر با تغییرات جدید نگرانی تغییر نکرده است.

به روزرسانی (14 آگوست ، 2020): پس از پنج ماه عدم امکان تجارت به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا ، سرانجام خدمات تماس نزدیک در انگلیس می تواند از شنبه 15 آگوست که شامل استودیوهای خال کوبی است ، بازگشایی شود. این اعلامیه دو هفته پس از تصمیم دولت مبنی بر اجازه از سرگیری خدمات تماس نزدیک ، فقط 24 ساعت قبل از آغاز فعالیت مجدد آنها برای تجارت صورت گرفت. با گفتن این موارد ، متأسفانه افرادی که در قفل محلی هستند (مانند منطقه بیشتر منچستر) تا زمانی که قفل در منطقه برداشته نشود مجاز به ادامه کار نیستند. همانطور که برای سایر مناطق انگلستان ، خدمات تماس نزدیک اسکاتلند از 22 ژوئیه مجاز به از سرگیری بود ، ولز اجازه بازگشایی خدمات تماس نزدیک را داده است اما “توصیه قوی” در مورد انجام درمان های صورت ، و در ایرلند شمالی ، همه زیبایی و نزدیک خدمات تماس برای مدتی باز بوده است.

به عنوان یک یادآوری ، انجمن زیبایی درمانی و آرایشی انگلیس (BABTAC) دستورالعمل های محافظت شخصی زیر را منتشر کرده است ، که همچنین برای هرگونه خدمات تماس نزدیک ، مانند گرفتن تاتو اعمال می شود:

  • مقصر و ماسک صورت باید توسط شخص انجام دهنده درمان همیشه پوشیده شود
  • مشتری همچنین باید ماسک صورت داشته باشد
  • ماسک مشتری می تواند لحظه ای برداشته شود ، فقط زمانی که درمانگر در آن منطقه کار می کند
  • اگر درمان شامل مناطق تحت پوشش ماسک ، یعنی چشم نباشد ، باید ماسک را مشتری همیشه داشته باشد

پست اصلی (9 ژوئن 2020): ویروس کرونا ویروس (COVID-19) هیچ کجا نزدیک نیست ، اما برنامه هایی برای شروع بازگشایی رسمی اقتصاد آنها پس از هفته ها محکومیت به دستورات و ماندن در خانه وجود دارد. تعداد انگشت شماری از خرده فروشان غیر ضروری و مشاغل فعال در بازارهای بیرونی و نمایشگاه های اتومبیل دوباره در حال ارائه خدمات به مشتریان هستند.

هر چند صنعت زیبایی داستان دیگری است. بسیاری از خدمات صنعت زیبایی در گروه “مراقبت شخصی” قرار دارند که در مرحله سوم برنامه دولت برای بازسازی به آنها پرداخته شده است. این شامل سالن های آرایش مو و ناخن و استودیوهای پیرسینگ و تاتو است که تاریخ موقت 4 ژوئیه برای شروع بازگشایی در انگلیس به آنها داده شده است – به شرطی که دولت اطمینان داشته باشد که میزان آلودگی ویروس کرونا به میزان کافی کاهش یافته است.

علاوه بر این ، به ویژه تالارهای تاتو ممکن است به زمان و محدودیت بیشتری نیاز داشته باشند تا بازگشت به کار به صورت عادی. این به این دلیل است که خال کوبی به تماس شخصی بیشتری با مشتری برای مدت زمان طولانی تری نیاز دارد ، این امر خصوصاً در مورد مشتریانی که طرح های بزرگتری دریافت می کنند ، انجام می شود که انجام برخی از آنها ممکن است روزها طول بکشد.

وقتی زمان آن فرا می رسد که استودیوهای خال کوبی قادر به بازگشایی هستند ، همه چیز پس از بیماری کمی متفاوت به نظر می رسد. همانند سایر خدمات زیبایی ، استودیوهای خال کوبی نیز با افزایش مقررات ایمنی و بهداشت و با سیاست های سختگیرانه عمل خواهند کرد.

تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) هم برای کارمندان و هم برای مشتریان ، از جمله پوشش صورت و دستکش ، یک الزام است. به احتمال زیاد هنگام ورود به استودیو از شما خواسته می شود اقدامات بهداشتی زیادی انجام دهید (از جمله ضدعفونی کردن دست) ، همچنین ممکن است از شما خواسته شود که به تنهایی و به موقع از استودیو بازدید کنید تا اطمینان حاصل کنید که فضای کافی در استودیو برای حفظ امور اجتماعی وجود دارد. قوانین فاصله گرفتن.

ایستگاه های خال کوبی فاصله ای دو متری دارند و همچنین ممکن است با صفحات محافظ تقسیم شوند. از طرف متخصصین صنعت زیبایی تشویق می شود که قرارهای ملاقات متوقف شده و فقط بر اساس قرار ملاقات کار می کنند تا از تصویب سیاست های سالن اطمینان حاصل کنند و می توان فاصله اجتماعی را حفظ کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاری که یک هنرمند خال کوبی مستقر در انگلستان برای اطمینان از ایمن بودن آتلیه خود در هنگام اجازه بازگشایی انجام می دهد ، این مقاله را بخوانید.

POPSUGAR قصد دارد اطلاعات دقیق و به روز در مورد ویروس کرونا را به شما ارائه دهد ، اما جزئیات و توصیه ها در مورد این بیماری همه گیر ممکن است از زمان انتشار تغییر کرده باشد. برای آخرین اطلاعات در مورد COVID-19 ، لطفاً منابع WHO و NHS را بررسی کنید.

منبع تصویر: گتی / وستند 61

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>