ویژگی های جدید در Apple iOS 15 چیست؟

[ad_1]

اپل کنفرانس سالانه جهانی توسعه دهندگان خود را روز دوشنبه برگزار کرد و همزمان با آن برخی از اعلامیه های مهم به ویژه مربوط به آیفون (مهمترین آنها) بود. اساساً ، اپل iOS 15 – یک نرم افزار کاملاً جدید – پاییز منتشر خواهد شد و این به روزرسانی میزبان بسیاری از برنامه های برتر است که جای بحث دارد. از تماس های FaceTime که به شما امکان می دهد صفحه را به اشتراک بگذارید و با دوستان خود به موسیقی گوش دهید گرفته تا ویژگی جدیدی برای تمرکز ، که اعلان ها را هنگام کار فیلتر می کند ، به روش کاملاً جدیدی برای کاوش جهان با Maps و موارد دیگر ، فیلتر می کند.

اما با فاش شدن هرگونه نرم افزار آیفون ، ما می خواهیم بدانیم. . . این امر چه تاثیری بر زندگی روزمره ما خواهد گذاشت؟ خوب ، یکی ، ما می توانیم به شما بگوییم که به روزرسانی های FaceTime به خودی خود باعث تغییر بازی می شود (Psst. شما اکنون می توانید FaceTime را با کاربران Android). هر کسی که دارای آیفون 6s و بالاتر باشد ، می تواند این به روزرسانی را دریافت کند. پیش از این بخوانید تا برخی از کارهای مهم ما در iOS 15 را که بیشتر از آنها هیجان زده ایم ، ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>