و سایر داستانها و مجموعه بهار پایدار Rejina Pyo

[ad_1]

& Other Stories فصل بهار را با مجموعه ای جذاب از آزمایشگاه مشترک ، توسط Rejina Pyo ، طراح کره جنوبی ، مقیم لندن جشن می گیرد. مجموعه کپسول Rejina Pyo با استفاده از “ظرافت آرام” معروف است ، از ابریشم لوکس ، پنبه ارگانیک با منبع پایدار و پشم از طریق استاندارد پشم مسئول (RWS) ساخته شده است.

رجینا پیو در بیانیه مطبوعاتی گفت: “با این آزمایشگاه مشترک ، من می خواستم یک مجموعه قابل دسترس و همه کاره ایجاد کنم ، اما مهمتر از همه ، ساخت آن از ترکیبی از مواد با کیفیت بالا و با دوام بالا است.” “من زن پر مشغله ای را در ذهن داشتم – مدام در حال حرکت ، از کار به بازی دیگر ، شب به روز – و می خواستم مجموعه ای از طرح ها را با الهام از قطعات امضای Rejina Pyo ارائه دهم.”

سایه ها و پالت های آزمایشگاه مشترک Rejina Pyo با & Other Stories از طبیعت الهام گرفته شده است ، این لباس شامل لباس های میدی و مینی ساخته شده از مخلوط های پنبه ای و ابریشمی ، بلوزهای ابریشمی بدون آستین ، کت و شلوارها و ست های سازگار با مخلوط های پشم RWS یا پنبه ارگانیک است. آزمایشگاه مشترک Rejina Pyo با قیمت 55 تا 175 پوند برای خرید آنلاین در & Other Stories بصورت آنلاین و در برخی از داستان های منتخب از پنجشنبه 15 آوریل با پیش فروش از چهارشنبه 14 آوریل برای مشترکین خبرنامه در دسترس خواهد بود. . ادامه خواندن هر قسمت از آزمایشگاه مشترک Rejina Pyo برای & Other Stories را ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>