پاتریک تا دیگر هیچ ربطی به ربط او ندارد | 30 در 30 مصاحبه

[ad_1]

پاتریک تا و شای میچل به سال 2014 بازگردند

پاتریک تا

چند ماه پیش ، من سی امین سالگرد تولد خود را جشن گرفتم و احساس اعتماد به نفس بیشتری نسبت به آنچه که هستم دارم. کارها لزوما آسان نیستند ، اما چیزهای کوچک دیگر من را آزار نمی دهند. شگفت آور است که چه کاری با مغز انسان انجام می شود. من به طور مداوم یاد می گیرم ، و صادقانه ، فقط قادر هستم زنده.

این سال گذشته به من وقت داد تا برای چیزهایی که دارم و افراد اطرافم ارزش قائل شوم. درست قبل از همه گیری ، من خیلی شلوغ و سرشار بودم. حتی اگر من در مقابل شما بود ، من بود [worried] در مورد یک سری کارهای دیگر که باید در آن هفته یا هفته دیگر انجام می دادم.

اکنون ، فهمیدم که زندگی همه چیز در ارتباط با تعامل و احساس خوب انسان است. اخیراً چند مشتری از من الهام گرفته اند که کارهای مختلفی انجام می دهم و با استفاده از شبکه های اجتماعی ، سبک های بیشتری را می بینید. من قبلاً در مورد ایجاد یک نگران بودم نگاه کن. اکنون ، من شروع به بازی با اشکال مختلف و سایه چشم می کنم ، زیرا یکی ، من صادقانه عاشق یادگیری هستم ، و دو ، توانایی تغییر با زمان و باز کردن ذهن شما بسیار مهم است.

چیزی که اخیراً بیشتر به آن فکر می کنم تلاش برای خلق چیزی است که دوستش دارم. این سه هفته گذشته ، من هر روز کار می کردم ، که یک نعمت است ، اما این کار من را فرسوده کرده است زیرا خیلی عادت کرده ام در خانه بمانم. اگرچه طاقت فرسا است ، اما من بیشتر از هر زمان دیگری چهره به چهره کار را تحسین می کنم و مواردی که خودم متوجه شدم در مشتری ها به دنبال آنها می گردم با آنچه در ابتدای کارم دنبال آن بودم متفاوت است.

من قبلاً به دنبال محبوب ترین ها ، زیبا ترین ها ، مرتبط ترین ها می گشتم. حالا ، من از خودم می پرسم ، “چه کسی با من مثل خانواده رفتار می کند؟” من رابطه ای فراتر از ایستادن در مقابل آنها در حین کار می خواهم. و من خیلی تشنه نیستم که مرتبط ترین آرایشگر باشم. من واقعاً می خواهم نگاه هایی را که دوست دارم دوست داشته باشم و به آنها افتخار کنم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پاتریک تا ، به قسمت او از گوش دهید پادکست Allure.


مقاله های بیشتر این مجموعه را بخوانید:


اکنون ، برنامه آرایش 10 دقیقه ای سلنا گومز را تماشا کنید:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>