پاریس هیلتون در آشپزی با پاریس در نتفلیکس بازی می کند

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 30 ژوئن: پاریس هیلتون در FOXs Tubi & TikTok شرکت کرد - اولین رویداد دیدار طولانی مدت با حضور در Sneakertopia در HHLA در 30 ژوئن 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا.  (عکس توسط FOX از طریق گتی ایماژ)منبع تصویر: گتی / فاکس

کسی به Moira Rose حلقه می دهد زیرا پاریس هیلتون اینجا است تا به او نشان دهد چگونه پنیر را جمع می کند. پاریس علاوه بر اینکه یک زن تاجر ، مدل و بازیگر است ، به لطف نمایش جدید Netflix می تواند “میزبان برنامه آشپزی” را رسما به رزومه خود اضافه کند آشپزی با پاریس، به نام ویدئوی ویروسی یوتیوب وی به همین نام نامگذاری شده است. بله ، همان ویدئویی خطوط نمادی مانند “” مراقب باشید اگر موهای بلندی داشته باشید “باعث می شود که آتش سوزی کند” و “درست است. من به مزخرفات حساسیت دارم”.

این مجموعه شش اپیزودی که از 4 اوت پخش می شود ، طبق گفته پاریس هنگامی که او “یاد می گیرد سوت ، جست و خیز و ذوق” کند ، تنوع. او یک پست اینستاگرامی را با اعلام این خبر نوشت: “من خیلی هیجان زده هستم !! month ماه آینده من به تلویزیون برمی گردم و این بار آشپزخانه را تحویل می گیرم!” پاریس که یک مبتدی در آشپزخانه است ، هنوز دقیقاً یک ستاره شبکه غذایی نیست ، اما کمد لباس جذاب و آشپزخانه و لیست چرخان مهمانان مشهور ما را مجذوب و آماده یادگیری در کنار او می کند.

در توضیحات قسمت آمده است: “پاریس هیلتون می تواند … نوع غذا درست کند. و او نمایش سنتی آشپزی را زیر و رو می کند.” “او یک آشپز آموزش دیده نیست و سعی نمی کند باشد. با کمک دوستان مشهور خود ، مواد جدید ، دستور العمل های جدید و لوازم آشپزخانه عجیب و غریب را مرور می کند. با الهام از ویدیوی ویروسی YouTube خود ، پاریس ما را از فروشگاه مواد غذایی به اینجا می برد پهن شدن میز تمام شده – و ممکن است واقعاً راه خود را در آشپزخانه بیاموزد. ” بعد از اینکه شاهد ساختن آن لازانیا پر از رکوتا بودیم ، ما ایمان داریم که پاریس قصد دارد چیزهای عالی را طبخ کند.

از آنچه انتظار می رود را بچشید آشپزی با پاریس از ویدیویی که همه چیز را در اینجا الهام گرفته است.

https://www.youtube.com/watch؟v=ayImIgdgLEI

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>