پاستای لانه زنبوری در TikTok محبوب است – بهترین فیلم ها را ببینید

[ad_1]

پاستای فتا پخته ، کیست؟ مواد غذایی TikTok قبلاً غذای شیرین و کربوهیدرات دار دیگری پیدا کرده اند که می تواند وسواس بیشتری داشته باشد (و بحث و گفتگو): ماکارونی لانه زنبوری. این وعده غذایی که بطور قابل توجهی عاری از هر گونه عسل است ، شامل بستن یک قالب قالب فنری با رشته فرنگی ریگاتونی پخته و عمودی تراز شده ، پر کردن برخی از سوراخهای رشته با پنیر موزارلا (معمولاً به صورت چوب) و سپس پوشاندن ماکارونی با سس گوجه فرنگی ، گوشت چرخ شده اختیاری و یک قایق پنیر خرد شده قبل از پخت آن در فر. من می دانم که به چه چیزی فکر می کنید و بله ، نتیجه مسلماً کاملاً شبیه لازانیا یا زیتی پخته است. اما سلام ، شما نمی توانید انکار کنید که از نظر زیبایی شناختی با آن رشته های قائم که همه با هم خرد شده و پنیر چشیده اند خوشایندتر به نظر می رسد.

انصافاً ، ما نمی توانیم اعتبار TikTok را برای تهیه ماکارونی لانه زنبوری بدهیم – روش پخت و پز برای مدتی A Thing been بوده است ، بیشتر با نام های دیگر مانند پای ریگاتونی و کیک ریگاتونی. با این حال ، به تازگی هنگامی که یک کاربر TikTok به نام آنا روتفوس ، ویدیویی از تهیه غذا توسط وی به اشتراک گذاشت ، مورد توجه قرار گرفت و در بیش از 11 میلیون بازدید در طی یک هفته کاملاً لرزید.

این کلیپ ویروسی باعث جنجال کاملاً پرشور در شبکه های اجتماعی شد. بعضی ها به طور قطعی در هواپیما نیستند ، و یک نفر درباره فیلم آنا اظهار نظر می کند: “جایی ایتالیایی این را تماشا کرد و از درد فریاد کشید.” اما دیگران آن را جذاب می دانند و در حال بازآفرینی ظرف با تغییرات خاص خود هستند ، مانند خنک کردن چوب پنیر برای گلوله های ریکوتا و قطعات موزارلا تازه ، افزودن اسفناج به جای گوشت چرخ شده یا استفاده از سس گوجه فرنگی خانگی به جای فروشگاه شیشه خریداری شده (علی رغم اینکه پدربزرگ و مادربزرگ ایتالیایی من احتمالاً چشمهای خود را از بالا در بهشت ​​می چرخانند ، من از روند مطلوبی برخوردار هستم. متأسفم ، نانا و نانو!)

اگر می خواهید از اسپاگتی ساده و کوفته خود استفاده کنید ، فیلم های پیش رو را ببینید تا ببینید که چگونه مردم TikTok و اینستاگرام ماکارونی لانه زنبوری را در خانه شلاق می زنند. اما هشدار داده شود: بسیاری از کشنده های پنیر آزار دهنده و گرسنه درگیر هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>