پالوما السسر لباس روبرتو کاوالی آالیا را پوشید

[ad_1]

پالوما السسر با لباس مجلسی روبرتو کاوالی چاپ شده روی حیوانات ما را به سال 2000 می برد. اگر طرفدار عالیه بودید ، به سرعت متوجه می شدید لباسی که پالوما می پوشید ، در واقع همان لباسی است که خواننده در مراسم اهدای جوایز موسیقی MTV Video 2000 به تن کرده است! اگر کمی به یادآوری نیاز دارید ، شماره Cavalli دارای بندهای فوق العاده نازک و دارای لبه نامتقارن است. از همه مهمتر ، این چاپ از نوع ببر زرد و سیاه بود و حتی در امتداد لبه لباس مجلسی نیز دارای تر و تمیز بود. به نظر می رسد پالوما این لباس را در یک عروسی پوشیده است زیرا این عکس را زیرنویس کرده است ، “لباس عروسی تو <3 بیشتر از همه تو را دوست دارم".

واضح است که ما تنها کسانی نیستیم که عاشق پالوما شد و دوباره ظاهر Aaliyah را ایجاد کرد زیرا برخی از دوستان معروف مدل وی در بخش نظرات دزدگیر شدند. جی جی حدید ، همسر وی ، “عالی!” بر روی عکس ، در حالی که امیلی راتایکوفسکی اظهار داشت ، “واو …” TBH ، آنها اصلاً اشتباه نمی کنند زیرا پالوما در قسمت بایگانی باورنکردنی به نظر می رسید. به خواندن ادامه دهید تا ببینید که چگونه پالوما در سال 2021 چگونه مدل داده است. سپس ، نگاهی به خواننده فقید آلیا که در سال 2000 نگاه می کند ، نگاه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>