پاک کننده براقیت گرمسیری Kopari برای پوست خشک فوق العاده مرطوب کننده است

[ad_1]

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

فکر تعطیلات ساحلی در حال حاضر دلهره آور است. هنگام خواندن کتاب خوب در سایه ، نشستن روی صندلی اتاق نشیمن روی ماسه را امتحان کنید. Piña coladas و mojitos روی شیر هستند. کرم ضد آفتاب بدون ریف قبل از رفتن به اقیانوس برای اسنورکل یا تخته پد به راحتی روی پوست گرم شده شما پخش می شود.

مشتریان می گویند پاک کننده ژل به قدری مرطوب کننده است که باعث می شود در هنگام از بین بردن آرایش ، لکه های خشک “عملاً از بین بروند”. بعلاوه ، آنها ادعا می کنند که بوی بسیار خوبی دارد و در واقع انگیزه شستن صورت خود را دارند (حتی زمانی که سندرم دختر تنبل این بیماری را گرفتار می کند).

حتی افرادی که دارای پوست فوق العاده حساس هستند می نویسند که پاک کننده صورت آنها را به طرز شگفت انگیزی نرم و بدون تحریک می کند و این باعث می شود از خشکی خشک و خشن که پوست آنها را به یک کابوس تبدیل می کند ، نجات دهد. یکی از خریداران کالیفرنیا برای کسانی که در مناطق آب و هوایی آفتابی ترند ، می گوید پاک کننده مانند نوشیدنی با طراوت آب است. منطقی است: از نظر نام تجاری ، فرمول حاوی آنزیم های آناناس و پاپایا است که سلول های مرده پوست را به آرامی حل می کند ، با آب نارگیل و عصاره میوه نارگیل از مزارع خانوادگی کوچک فیلیپین تهیه می شود.

آب آلوئه ورا و عصاره های زردآلو ، وانیل ، لوبیای تونکا ، یلانگ-یلانگ ، سیب و موز با هم جمع می شوند و یک پاک کننده “همراه با الکترولیت ، اسیدهای آمینه ، ویتامین ها و مواد معدنی” ایجاد می کنند ، و مردم واقعاً نمی توانند به اندازه کافی خوب در مورد یکی دو مشت از رایحه خوشمزه و لیست مواد تشکیل دهنده ای که صورت آنها را نوزاد می کند. بعضی ها آن را یادآور می شوند که بوی آن بسیار آرام و ساحلی است و با هر بار استفاده آنها را به تابستان می برد.

یک بازبینی با پوست حساس می گوید این پاک کننده کوپاری اکنون یکی از قسمتهای مورد علاقه روتین زیبایی آنهاست – بسیار خوب است ، آنها چیزهای دیگری برای گفتن ندارند. آن را فقط با یک لوله 24 دلاری برای خود بخرید. فقط فکر کنید – این راه ارزان تر از سفر واقعی به مناطق استوایی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>