پاک کننده Superfood Youth to the People آب میوه ای برای پوست شما است | مرور

[ad_1]

وقتی تقریباً یک دهه پیش به نیویورک نقل مکان کردم ، هر فردی که ظاهری گران قیمت داشت بسیار «آب می خورد». این اوج پاکسازی آب بود که از آن زمان بیشتر پزشکان پزشکی در سراسر رشته ها مزایای سلامتی آن را رد کردند. اما چه کسی اهمیت میدهد؟ هیچ چیز بهتر از یک جوان 18 ساله در اوج زندگی نیست ، پوشیدن شلوار جین که خود را ناراحت می کنید ، نوشیدن 10 دلار خاک برای فریب دادن سلامتی. وقتی 15 دقیقه بعد روند آب گیری رو به زوال رفت ، من محکم آن را نگه داشتم ، و برای هر وعده غذایی پیتزا می خوردم و آن را با آب کلم پیچ فشرده می شستم. دوستان ، یک سبک زندگی است ، و من اکنون یک پاک کننده دارم که به طور یکپارچه با مال من متناسب است.

جوانان به پاک کننده Superfood مردم خود را به عنوان پاک کننده آب برای صورت حساب می کند ، که بسیار ناراحت کننده است ، اما خوشبختانه برای همه ما ، این پاک کردن باورنکردنی. این مواد باعث کاهش دو برابر قدرت آنتی اکسیدان ها می شوند که به سادگی به سلول های پوست کمک می کنند تا از آلاینده ها دفاع کنند. “آیا آلاینده ها واقعاً پوست من را تهدید می کنند؟” شما ممکن است فکر کنید ، و پاسخ این است: بله ، خدای من ، بله. فکر نمی کردم تا اینکه بسیاری از متخصصان پوست به من گفتند بله: رادیکال های آزاد موجود در آلاینده ها (و همچنین اشعه های خورشید) همه چیز را که پوست شما را آب دار و عالی می کند می پزند. پاک کننده ای از این دست دو بار در روز به پوست شما نیاز می دهد.

این برند نوید توزیع جوانان را در بین مردم می دهد. مردم ، به نوبه خود ، واقعاً ناخوشایند این چیزها را دوست دارند. این نقدهای باورنکردنی دارد و برنده شد جذابیتانتخاب خوانندگان. بافت و رنگ آن کمی شبیه مواد شوینده در آب ظرف است و بوی داخل سیب مادربزرگ اسمیت را می دهد اما به محض اینکه کف آن روی صورت شما کمی کف می شود ، سلول های پوستی شما آه می کشند. شاید! من نمی دانم. شما مجاز به انجام هر کاری هستید که می خواهید انجام دهید. حتی اگر همه افراد در حال نوشیدن آب گران قیمت هستند و گوه های کفش کتانی ایزابل مارانت را می پوشند (هنگام انتقال به اینجا نیز بسیار گرم است). فقط مطمئن شوید که آنتی اکسیدان دریافت می کنید به صورتت – باشه؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>